bugün

bazıları gibi dinini değiştirmeyeceğini üstüne basa basa vurgulayan,bu durumu ''zaten ülkemi terk ediyorum,birde dinimi değiştiremem'' diyerek açıklayan,ferrari nin reklam müdürü ile beraber olan güzeller güzeli bir hanım...
evlendiğinden daha sonra haberi olmasından dolayı babasının küstüğü ve uzun süredir konuşmadığı eski spor spikeri
(bkz: uludagsozluk magazin servisi)
ümit karan'ın eski sevgilisi.
(bkz: zararın neresinden dönersen kardır)
scuderia ferrariye gelin giden güzeller güzeli haber spikeri(idi).
ntv spor haberlerini sunmaya başlamıştır, acaip tatlı bir hatundur, heaa aynı derecede iyi bir sunucu mudur? hayır hem de kesinlile hayır, ama ben izliyorum sırıta sırıta el kol hareketleriyle konuşuyor, bazen yanlış okuyor, bazen saçmalıyor, yine de hastasıyız....
boşandıktan sonra ekranlara ve ntvye geri dönmüş, bir anda spor haberlerinin izlenme oranlarını arttıran * bayan sunucudur.
dilinin sürçmesi sonucu programda "aziz yıldırım başkanlığa dönmeli aksi durum iktidarsızlığa yol açar" diyen bağyan
hoşgelmiş n'inci nesil yazarımız. *
denizlerden gelmiş buz gibi güzel.
türkiyenin en güzel kadınları listesi yapılsa ilk 5 e rahatlıkla girecek güzel.**
cok enteresan bir gafiyla kndinden soz ettirmeyi basarmis dunyalar guzeli spor spikeri...
http://www.superspor.com/...kategori=134&go=22423
cnnturkde çalıştıgı dönem bir dönem ümit karanla takıldıgı söylenmektedir
bir bakışı ile eriyebilirsiniz.

5 yıl sonra gelen edit;
iyi sallamışım.
iyi hoş da futbol bilgisi biraz kıt olan bir spor spikeri."Fenerbahçe'nin yeni sezondaki teknik direktörü bence italyan olacak: Scolari!" diyen şahsiyet.
bakıp bakıp iç çekmenize sebep olan şahsiyet.
sporu izlemeyi zevk haline getiren bayan
soyadının tipiyle herhangi bir benzerlik taşımadığı spiker olma çabasını güden bayan.
istisnasız her sunduğu bültende telaffuz hatası yapan artık baymıs torpilli spor spikeri.sürekli dili sürçer.
bir ara galatasaraylı ümit karan ile flört eden güzel ve şirin program sunucusu.gelin oldu italyalara gitti. mutluluklar.
italyan kocası massimo cusimano ile 28 ekimde italya'da kilise nikahı da kıyacak olan guzel.

http://www.habervitrini.com/haber.asp?id=243732
(bkz: gelin olmuş)
(bkz: gelin etmişler)
iki kelam edemeyen ve pek bi heyecanlı olduğu gözlenen "aman hata yapmayayım en kestirmeden cümleyi tamamlayayım" triplerindeki bayan sunucu. spor yorumları ve terimleride bir o kadar ağzına yakışmamaktadır, oturmamaktadır.
ferrari yöneticisi massimo cusimano'yu istanbul'da f1 röportajı ayaklarıyla ayartmış uyanık kadın. buradan genç ve tecrübesiz massimo'ya sesleniyorum: ulan oğlum, gençsin, kariyerlisin, süper bir işin var, yakışıklısın, ne diye elin türkiye'sine geldin de bu kadını kendine karı diye aldın? dünya burcu esmersoy'dan bin kat güzel bebek gibi kızlarla dolu, gittin bununla evlendin, valla sana hiçbir şey demiyorum, ama sen de çok geçmeden hatanı anlayacaksın. bari bir evlilik sözleşmesi falan imzalatsaydın.
bütün erkeklerin gözüne güzel görünebilen ender kadınlardan birisi. eskiden cnn türk te çalışıyordu, şimdi ise ntv de çalışıyor.
(bkz: baş döndüren güzellik)