bugün

burcu; güzel koku, ıtır anlamına gelmektedir. * insanlar, isimlerine göre yaşarlar*.*

yazar girintisi: bir tane burcu tanıdım o da güzel bir bayandır efenim. fiziksel ve içsel güzel olarak dört-dörtlüğe yakın durumundadır. başka tanıdığım seçenek olmadığı için evet burcular güzeldir fikrimce.

edit:bakınız hataları.
güzel bir tespittir.
adi burcu olan transeksuellerin o kadar da guzel olmamasi durumundan daha iyi olan durumlar sinsilesi.*
(bkz: pelin adındaki tüm kızların tiki olması)
biraz düşündükten sonra "anaa hakkaten öyle lan" denilen durum.
adı burcu olanlar güzelse ve adı burcu olanlar türk kızıysa türk kızları güzeldir çıkarımının yapılması gereken cümledir.
saçma sapan sebep? diye vizonteledeki bir soru tarzıyla cevaplanacak önerme.
şöyle düzeltilmelidir.
(bkz: tüm kızların güzel olması) yada * *
çirkin kız yoktur gözü bozuk erkek vardır.***
(bkz: abur cuburcu)
tüm genellemeler dahil buda yanlıştır.. size bir burcu gösteririm kızlardan soğursunuz..
kısacık ömründe bile, tanışma fırsatı bulduğum burcu ismindeki beş kızdan hiçbiri çirkin çıkmadığına göre, doğruluğuna hafiften inanmaya başladığım genelleme. tabii tüm genellemeler yanlıştır ama insan genede bir acaba demeden duramıyor.*

(bkz: muhtarlıktan mahalledeki burcuların dökümünü almak) *
doğru bir genellemedir.
başlık görünümlü anket aldatmacısıdır. başlığın amacı yok efendim olur mu öyle şey benim çevremdeki burcular çirkin veya hakkaten lan hepsi taş yine veya bilaader istatistiklerime göre %3o güzel %60 çirkin %10 kime göre neye göre kıvamında cvplar almaktır. ağa takılan sazanlardan biri olaraktan hakkaten lan hepsi güzel şıkkına popomu koydum.
(bkz: berke isimli erkeklerin fenerli olması)
(bkz: sözlük yazarlarının genellemeci olması)
malesef yanlış önermedir.
(bkz: sözlüğün genelleme dolu olması)

iki tane burcu adında güzel kız tanıyıp kalan burcuların da güzel olduğu kanısına varmaktır. saçmadır.

(bkz: adı b ile başlayan erkekler)**
elimde bu iddiayı çürütecek ciddi fotoğraflar var, bunun için geçersiz bir genelleme.

(bkz: işte o burcular)

(bkz: fotoğraflar için mesaj atınız)
pelin adındaki kızların şımarık olması gibidir. canım benim.
(bkz: çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır)
hayatımda gördüğüm en büyük ağız burcu adında bir kızda vardı ama nietzsche nin dediği gibi bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır.
Benim tanıdıklarım şişman ve entrikacı kızlardı.
benim tanıdığım burcu kuru götlü idi.
tersini kanıtlayacak kadar sakallı, bıyıklı, martı, cüce burcular tanıyorum.
peki burcular kendini güzel buluyor mudur?
not: bir burcu olarak.
güncel Önemli Başlıklar