bugün

çok şükür....
yine yap lan hadi düşüncelerine sevk etmiştir an itibariyle.
burayı okuyorsa o saygı değer annesine çok büyük selamlarımı iletiyorum.
gs cluj maçında son dakikadaki pozisyonu harcamasaydı yaptığı bütün aptallıklar sineye çekilirdi ama burak ne yaptı? her zamanki gibi başını ellerinin arasına alıp, gökyüzüne bakarak 'hay amınakoyim ya' dedi. yani kaçırdı.
kafa vurmayı bilmiyor diyen dallamalara asrın kapağını yapmıştır diyenlere asıl kapağı sona saklamıştır.*
bugün birçok kişiye kapak taktığı iddia edilen futbolcu. kapak olayı tamam da kime taktığı muammadır.
Her oynadigi mac kendisi icin trabzonspor un aldigi 5 milyon euro yu daha degerli kilan futbolcu. Her oynadigi mac fatih terim den kufur yiyen de bu futbolcu.
17 numaralı galatasaray aslanı. benim anlamadığım ne çok sevmeyeni varmış bu adamın. 9 maçta 6 gol atmış adamdan bahsediyoruz.
tamam ultra bir golcü değil ama çok üstüne gidiliyor

yerli diye..
gökhan ünaldan farkı yok buna 1,5 vereceğimize gökhanı alsaydık en azından 500 bine hallederdik işimizi burak dediğm adam trabzonda patlama yaptı ama bütün takım ona çalıştı ondan iyi oynadı galatasaray gibi takımlarda başarısızlıkla göze çarptı isteyen fener ve beşiktaştaki performansına baksın.kısacası çok büyük oyuncu değil gökhan ünal burak yılmaz aynı şey
kaleye bakmadan şut çeken, psişik güçleri üst düzey(!) olan kazma futbolcu.
galatasarayın üzerinden para kazanmak için aldığı topçudur yıldızı birazcık parlatılırsa güzel bir para bırakabilir. ha bu yolda takım başarısı engellenmemelidir. başarı paradan önemlidir.
artık emek hırsızlığı nasıl kanına işlediyse her pozisyonda hakeme bakan futbolcu.

dünkü cluj maçında cezasahası içinde topu ayağından fazla açınca yetişmek için kaydı topa ve suyun etkisiyle 4-5 metre sürüklendi ve hiç kimse topa müdahele edemeyince top auta çıktı. seyircide tepki yok. arkadaşlarında tepki yok. spikerde tepki yok. ama burak bir umutla hakeme bakıyor. belki penaltı verir diye.
umut fakirin ekmeği doğrudur fakat emek de hakedenin hakkıdır burak yılmaz.
biraz insan ol kimsenin hakkını çalma.
kendini yere attığı için 12. sıradaki beşiktaş'ı liderlikten etmiş futbolcu.

bir de bu adama kazma diyorlar ya, gören de bir forvet oyuncusunun bir sezonda attığı ortalama gol sayısını 80 falan zanneder...

bir de bu adam için "tamam atıyor ama çok kaçırıyor" diyenler var ki evlere şenlik. lan atıyor işte, adam atıyor, atmıyor mu? şıkır şıkır gol atıyor bu herif siz neyden bahsediyorsunuz?

lan olm siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz lan? valla bak... yoksa hepiniz ironi falan mı yapıyorsunuz ne ayaksınız lan? ne tür varlıklarsınız anlamıyorum ki, neyle besleniyorsunuz bilmiyorum ki...
Ayrıldığı her takıma küfreden, televizyonda sürekli yalan söyleyen (bkz: ben beşiktaşlıyım trabzonspor için ölürüm) -ulan it, 100. Yıl tesislerinde daha 16 yaşında sabiyken galatasaray şortuyla niye koşuyordun o zaman?-, seyirciyle-taraftarla birebir diyaloga hatta polemiğe giren, asla profesyonel olamamış ve olamayacak futbolcu müsvettesi.
Biz, Antalyaspor taraftarları, her oynadığı takımda ona küfrettik diye her tribün bize düşman oldu. Sonra hepsi geli "haklıymışsınız" dediler. Bu bize yeter.
böyle bir kazma yoktur. * *
Şu adamın bire bir'de kaldığı pozisyonları milan baros yakalamış olsaydı sezon içerisinde 40 golü bulurdu amk. Adam 1 gol atıyo 3 tane kaçırıyo. Ha ondan iyi yerli forvet yok o da ayrı bir konu tabi.
çok gol kaçıran forvet.
kaçırdığı golleri biriktirsen bank asya da şampiyon çıkarırsın. az kaçır be olum.
karsi karsiya kacirip verem etmistir versene emreye.
bir maçta spikerin '' kenarda ısınan burak yılmaz'ı görüyoruz , x takımı penaltı kazanmaya çok yakın ve penaltıdan galibiyet hesapları yapılıyor sanırım , diyerek olayı kısaca özetlemiştir .
isterse her maçta gol atsın, isterse şampiyonlar ligindeki ilk golümüzü atsın, isterse ağzıyla kuş tutsun... umrumda değil!

bu adam benim galatasaray'ımda oynamaya layık bir futbolcu değil.

onu o yakalarını kaldırdığı (opa! apaçi style) formasıyla sahada görünce sinirlerim bozuluyor.

ben bu adamın gözlerinde takım sevgisini göremiyorum. bu adam kendini seviyor, benim galatasaray'ımı sevmiyor! ben de onu sevmiyorum!
Kaçırdığı gollerden sonra yüz mimikleri sanki her girdiği pozisyonda golü atıp ilk defa gol kaçırmış bir futbolcunun şaşkınlık ifadeleri gibi olan forvet. Ulan onlar ne biçim tripler öyle , gören de maradona , zidane falan zannedecek ki o efsaneler de böyle triplerin 't' si yok.
Guiza'nın biraz daha şanslısı. Bakın bu o kadar da kötü değil. Neden diye sorarsanız, guiza'nın izlediğim en rahat pozisyona giren futbolcu olmasındandır. Eğer burak da böyle pozisyona girmeye devam ederse gol sayısını arttıracaktır.
kariyerini tff 2. ligde bitirmesini dilediğim futbolcu.