bugün

eğer gelmişse ki büyük ihtimalle geldiği söyleniyor. kim ne dersin desin baba gibi transfer. bu transferi 5 milyon euroya gerçekleştirdiğimizde cabası. endişeleri anlıyorum fakat burak yılmaz son 3 senedir bu ligi silip süpürdü resmen. bu kadar gol tesadüfen atılmış olucak değil. kaldı ki milli takımda oynadığı maçlarda da gollerine devam etmiş bir futbolcu. bu gollere de bakarsak selçuk inan'ın katkısını rahatlıkla görebiliriz.
geçen sene galatasaray 4-4-2 oynuyor gibi gözüküyordu fakat asıl oynanan 4-2-4 gibi bir sistemdi. kanat oyuncuları 4 lünün sağında ya da solunda oynayabılecek oyuncular değildi. yani burak yılmaz gerektiğinde sağ kanatta da kullanılabilir. o mevkide oynadığı zaman da başarılı olduğunu görmüştük. tabi ki benim de endişelerim var ama burak kendisini inanılmaz geliştirdi. inşallah yeni aslanımız çok başarılar elde eder.
keşke alınmasaydı dediğim futbolcu.
eğer fenerbahçe' ye transfer olsaydı, ' harika burak ! gol olup yağacağız ! ', ' cincon' a üç atar kadıköy' de ! ' olurdu. ancak galatasaray' a transfer olunca ' tu kaka ' oluyor burak. buna şaşırmıyoruz. kariyerinde real madrid, fc barcelona olan hagi çirkef ilan edildi galatasaray' da forma giyince. sıfırdan takım kurup aynı sezon şampiyonlar liginde çeyrek final oynatan lucescu' nun kafasına kadıköy' de cep telefonu atıldı !
yine şike, şaibe söylentileri başını almış yürüyor. midem bulanıyor. gerçekten midem bulanıyor. bunlardan artık bahsetmek istemiyorum. ama sormak istiyorum: ey burak yılmaz galatasaray maçlarında oynamadığı için şike iddiası yöneltenler, transfer ettiğiniz egemen korkmaz, 2-1 kazandığınız maçta beşiktaş formasıyla kendi kalesine gol atmadı mı? bunu neden konuşmuyorsunuz ?
' türk futbolunu hep birlikte temizleyelim ' diyenler gibi rakibe çamur atıp kendisini eleştirtmeyenler yüzünden, kendi kapısının önünü temizlemeyenler yüzünden türk futbolu can çekişmektedir. bundan hepimiz sorumluyuz.
bu kadar uzadı bu entry. oysa kısa ve net ' galatasaray' ın gol yollarında gücünü arttıracak geçtiğimiz sezonun gol kralı ' yeterliydi. hepimize yazıklar olsun.
zaten en başından beri belli olan güzergahına salaktan da olsa hedef şaşırtarak gitmeyi başarmıştır.
trabzonsporluların ona kızmasına anlam veremiyorum, şampiyon takımdan herkes ardına bakmadan kaçıyorsa bunun nedenini sadece paragözlülüğe bağlamaları yanlış. yıllardır yaptıkları fakir edebiyatları burak'ın gidişine de sökmedi, sökmeyecek de.
gs ye hayırlı olsun

neymiş selçuk burağı ayartmış

üstüne o kadar aptallarmış ki bi de meşhur bi mekanda fotoğraf vermişler hemde basına

siktirin demek bile değmez böylelerine..
Trabzon'a Galatasaray'ın paf takımı diyenler, kayserispor'un fenerin pilot takımı olduğunu ne çabuk unuttular.
umarım başarılı olur da milli takımda da yüzümüzü güldürür. yoksa yalan olup gitmesin.

not: beşiktaşlıyım.
sayesinde, kulübümüze transferlerin cafe masalarında üstelik oyuncumuz selçuk inan marifetiyle yapıldığına inanan adamların olduğunu görmemizi sağlayan topçu.

evet aga, hatta selçukla burak lise arkadaşıymış zamanında. burak aslında fen-matematiği seçecekmiş ama selçuk tm'yi seçince burak da tm'ye geçmiş. vay amk!
kendini yere attığında büyük bir yüzdeyle hakemler tarafından penaltı olarak değerlendirilecek takıma giderek stratejik düşünmüştür. tahminim arif erdem'den popüler olacaktır.
görsel
görsel
görsel
görsel
http://www.sontransferler...burak_yilmaz_besiktas.png
görsel
http://www.trthaber.com/resimler/22000/23753.jpg
http://3.bp.blogspot.com/...6_ANT179_352648_L54I0.jpg

yeniden doğmuş futbolcu. beşiktaş' da kötü günler, fenerbahçe' nin futbol hayatını neredeyse bitirmesi ve yeniden doğuş. tebrik etmek lazımdır.
Galatasaray'ın Trabzonspor'u kısayollara eklediğini gösteren transferdir demis başka sözlükten biri.Yanlış bir tespitte değil hani,Şenol Güneş'in başarısı mı desem yoksa Trabzonspor'un Fenerbahçe'ye yüksek doz kini mi desem bilemedim doğrusu.
http://kap.gov.tr/yay/Bil...m/Bildirim.aspx?id=223357
kendisinden beklenen muhtemel açıklama;

''Beşiktaşlıyım,Trabzonspor için ölürüm , Kolumu Kesseniz Kanım Sarı Lacivert Akar,En Büyük Galatasaray''

Burak Yılmaz.
1 gol atması için 10 pozisyon heba etmesi gereken futbolcu. Bunu 5 pozisyona indirirse galatasaraydan sonraki takımı real madrittir.
6 yabancı sınırlaması varken alınabilecek en iyi forvet.transferi kesin değil ama olursa selçuk reyizle hamit* burağı iyi beslerler yanındada yerine göre umut veya elmander ile umarım bu sene gol kısırlığımızdan kurtuluruz.
herif gördüğü her yerden koydu bu sene, aslan gibi de bakıyor kendine. şuan okan yılmaz'la bilmem kimle karıştırmanın anlamı nedir? onu anlamış değilim.

hee şu var ki kendisi sistem adamı. koy forvete işini yapsın. ama tıkanan maçı açamayabilir, ona katılırım.

o adamı da yakında göreceğiz.

(bkz: çilek)
fatih terim in kudretli ellerinde kendine daha bir çeki düzen vererek, ateş gibi bir santrafor haline gelmesi muhtemel futbolcudur.
Futbolculuğuna laf söylemeyeceğim. 2 yılda 50 civarı gol attı. Türkiye için iyi bir rakam.
Fakat Burak yılmaz ı Burak Yılmaz yapan Trabzonspora yaptığı bana göre pek centilmence değil. Yitip gitmişti Şenol hoca nın eline geçmeseydi.
Fenerbahçe ye gelse bu konuda pek çok laf edecek sözlük yazarının hem ambrabat hem de burak için ağzını açmaması bana iki yüzlülük gibi geliyor.
Bazen ben de yapıyor muyum farketmeden diye de düşündüm. Şu an bir şey bulamadım. inşallah yapmıyorumdur. Böyle insanlara saygı duymam çünkü. (Zaman içerisinde fikir değiştirmekten bahsetmiyorum. Bir öyle bir böyle konuşmaktan bahsediyorum)
galatasarayda başarılı olacağını düşünmediğim forvet oyuncusu bana göre 15 golü geçemez.
Kendisi için yapılan onca yorum arasında tanju çolak ın yorumu en basit ve net olanıdır kanımca,
Kendisi şu sözleri sarfetmiştir; "Burak golcü ama tam golcü değil, vole ile go latmış mı, kafa ile kaç tane atmış, rovoşata var mı?, uzaktan kaç tane var, hep depar ayak içi koşeye, evet golcu ama tam golcu değil bir beni düşünün bir onu mesela..."
not : Galatasaraylıyım
SON DAKiKA... Galatasaray, Burak Yılmaz için serbest kalma bedeli olan 5 milyon Euro'yu yatırdı.

trtspor
http://www.kap.gov.tr/yay...m/Bildirim.aspx?id=223542
bonservisi ödenmiştir, hoş gelmiş yeni aslan...
türk forvetler arasında şuan en iyisidir kendisi

tartışacak bi şey yok..
takımımıza hayırlı olmasını dilediğim oyuncu.