bugün

eurovizyona katılmış en kötü performansa sahip kişidir. türkiye için değil sanırım bütün eurovizyon tarihi için geçerlidir bu.
Beni verme ellere, al götür yüreğine
Sakla gösterme kimseye
Sarıl bana,
Kal biraz öyle,
dur biraz öyle,
sus biraz öyle

Soluğun yerine beni al içine
Verme geriye tut biraz öyle,
Kal biraz öyle
Ah ne yangınlar delilikler içimde
Böyle durmak beklemek yerine
Bir sevda türküsü sadece iki hece
Bir bilmece gecelerce
Bir bilmece saatlerce...

böyle mükemmel bir şarkıyı söyleyen, çok güzel bir sese sahip olan şarkıcı.
bir dönemler kimse bilmiyor bu adamı triplerine girdiğimiz ve cevre yapabilmek için olur olmaz yerlerde yalnızlık benim eski sevgilim diye böğürdüğümüz güzel şarkının sahibi.
eurovision magdurlarındandır kendileri. piyasada bu kadar ses yok görüntü var kişiler varken onun ve gökhan kırdar'ın sadece dizilerde baş göstermesi düşündürücüdür.
'Beni verme ellere' adlı parçasını çok güzel yorumlayan şarkıcı.
eşref saati adlı dizinin jenerik şarkısını seslendiren şahıs.
sen gittin gideli gözlerim uzaklara dalıyor
alıp başını çekip gitmeni aklım almıyor
yine o dar o karanlık o soğuk sokaklar beni bekliyor
sözleriyle adamı dağıtan abimizdir.
1993 yılı eurovision şarkı yarışması temsilcimiz.
esmer yarim adlı sarki ile 1993 yılında düzenlenen eurovizyon sarkı yarışmasın'da ulkemizi temsil etmiş olan sanatçıdır.

ilgili video için link----> http://www.youtube.com/watch?v=aDPr9Hfkg6c
1993 yılında eurovision'a katılıp 21. olmu$, buna mukabil türk pop'una yalnızlık benim eski sevgilim gibi, perküsyon, gitar, vokal triosundan oluşan mükemmel bir hiti bırakmış, 90'larda ortalıklardayken, kaybolup mart'ta yeniden piyasaya çıkmış, sesi bora öztoprakvari bir karışıma benzer popçu.. yalnızlık benim eski sevgilim adlı parçası, şartsız kuralsız hesapsız albümünde yer almaktadır..
1993'teki eurovision şarkı yarışmasında 25 ülke arasından 21. olan şarkıcı.
mart ayında yeni albümü çıkmış olan sanatçı. ilk video klibini izlemek için
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=GuJ8SgXu2og
--spoiler--
1993 yılında irlanda'da düzenlenen eurovision şarkı yarışmasında 'esmer yarim' adlı parçayla türkiye'yi temsil eden sanatçı. birde 'yanlızlık benim eski sevgilim' adlı çok güzel bir şarkısı vardır.