bugün

ruanda da yüzbinlerce kişinin palalarla katledilmesi..............
bosnada sırpların buldukları tüm boşnak ve arnavut erkekleri 12-13 yaşında çocuklar da dahil yere yatırıp keleşlerle taraması.
kadınlara da tecavüz edip üzerine işemeleri.
arabayla yolda giderken öndeki arabanın bir yavru köpeği ezmesi ama köpeğin sağ kalması ve acıdan havalara zıplaması, arkadaki arabayı süren herifin de hayvan acı çekmesin diye köpeği bilerek ezmesi.
bir insanın kafasını testereyle kesmek (bkz: kubilay olayı) (bkz: münevver olayı)
yaptığı işin yanlışlığını görmek yerine doğru olduğunu savunan,iflah olmaması olası insan.
Bunu yapanın insan olamıyacağından eminim.
(bkz: bir metre boyundaki dışkı)
wilt chamberlain in bir maçta 100 sayı atması.
(bkz: wilt chamberlain)
(bkz: saba tümer gülüşü)
(bkz: tuvalette doğurup bebeğini çöpe atan üniversiteli)
(bkz: bir yılda beşbin kadınla nasıl birlikte oldum)
(bkz: gazze katliamı)
(bkz: yahudi soykırımı)
(bkz: ruanda soykırımı)
(bkz: sabra ve şatilla katliamı)
artık hayvanlığın son sınırına çıkmış kişiler için söylenen söz.

(bkz: sen insan mısın)
(bkz: rte)
cinayet, tecavüz, hırsızlık, kapkaç, cana kast etme vs. gibi eylemleri yapan kişiler için sarf edilen cümle.
her tuvaletimi yaptıktan sonra yapıtıma bakıp söylediğim kelimeler topluluğu.
(bkz: Guiza yı topla tanıştıran)
(bkz: Referandumda evet diyen)
sigara paketleri üzerine resim koyulurken bokunu çıkarten tasarımcı sen insan olmazsın.
sigara öldürür yazısının üzerinde morgda çekilmiş ceset resmi koyan mal, sen insan olamazsın.
(#9606716)
Bir çok durumda(Olumlu ,olumsuz,diğer) kullanılabilir bir cümle fikrimce . Örneğin inanılmaz bir yapıt ortaya koyan insanlara insan üstü bir başarıda bulundukları için vaayyy insan mı bu olamaz diyebiliriz. Ya da insanlık ayıbı bir davranışta bulunur. Örneğin bir insanı milyonlarca parçaya bölüp yiyen başka bir insan için , *bu yaratık* için bunu yapan insan olamaz diyebiliriz.
burcu güneş - sınıfta kal

http://fizy.com/#s/1ai0fj
öyle sikini sallar gibi kafanı sallama ders boyunca dikkatim dağılıyor diyen hoca.
bence hayvan da olamaz...insan yapmıyorsa hayvan hiç yapmaz...
gazeteler sayfa ayırıyor bu şaşkınlıkla karşılanan eylem sahiplerine.
(bkz: bunu yapan insansa ben hayvanım)
(bkz: pisuvara sıçan adam)