bugün

Erasmusa gittin de ne oldu ? Olan bana oldu.
Sen nefret edilmeyi bile hak etmiyorsun.
söylemek istediklerimi zamanında söylediğimden aklıma hiç duygusal bir şey gelmiyor. lan cidden bazen şu sözlükten türk gençliğinin yapısına bakıyorum ölçüp tartıyorum ve herkesden farklı birisi olduğumu keşfediyorum.
sen ne gerzek bi adamsın lan. bir insan hem korkup hem de anlatır mı kimle konuştuysa sevgilisine? ulan ben senin ta * beyinsiz herif. herkesin kalbini kırdığın yetmedi bi de mazlum ayağı yapıyorsun ya allah da senin belanı versin, *. ulan dedim o kezbanla konuşma diye. resmen peçeteden kendi imkanlarıyla doğmuş bir malsın. eskiden kızardım sana hatta üzülür, acırdım bile. nefret etmek bile gelmedi içimden, belki anlar hatasını da geri döner, bütün gemileri yakmak olmaz diye. şimdi üstgeçitte dilenen dilenci kadar değerin yok gözümde. ona acırım yine sana acımam. ulan büyü ihtimalini bile düşündüm, elin oğlu. mümkündür dedim, kafası karışmıştır dedim, aşık olmuş, sevmiştir dedim ama sen tam bir aptalmışsın. hıyar. salaklığına yan şimdi, akılsız başın cezasını ayaklar çekermiş.
bi de minyon fetişin mi var amk hep cücelerle takılıyosun.
bi yalniz takılsan da gelip konuşsam senle.
ben sana söyleyeceğimi söyledim. sıra sende..
Seni sevdiğime değmez gibisin.

Şimdi artık sen de herkes gibisin...
Sen gibi bakıp gördüğüne kızma, ben gibi baktığında seni göreceksin. Özetle zorlastirma surekli her şeyi aq.
Hacı nörüyon .
bunu okuyacağını bildiğim için bunu buraya yazıyorum.
Artık gerçekten yalnızsın.
annen onunla birlikte olursan hakkini helal etmiyorum dediyse , sende biraz diretseydin. 2.5 senede hic mi birsey ogretemedim sana be kadin. bir cirpida siktin attin iliskimizi. annen seni cok dusunuyor olsaydi, benim daha yuzumu gormeden on yargili davranip ayril diye baski yapmazdi. onun hayali sana zengin koca bulup senden gelen paralari yemek. senin onu cok sevdigini bildigi icin duygu somurusu yapti , sende keriz gibi yedin. ulan ayrilalim deyip bu sacma sebebi soylediginde o kadar cok sey dusundum ki bir kac saniye icinde. sen uzulme diye sustum yine , icime attim. ulan canimi o kadar cok yakti ki bu sebep... seni cok seviyorum; bunu biliyorsun ama kisa zaman sonra unutacagim ama sen annenin sana yaptigi planlari yasayip uzuldugunde aklina ilk gelen kisi seni her zaman kollayan ben olacagim. en ufak uzuntude sana sayfalarda dolusu yazdigim , evlendigimizde kitap yapmayi dusundugun o guzel yazilar gelecek. en ufak bir sikintinda ben gelecegim aklina ve lanet edeceksin annenin sozune uyup beni terkettigin icin. yinede bunlari soylemedim sana , annende senin iyiligini dusunuyor sonucta dedim icime attim. hem anlatsam ne olacak , belki canini yakacak , belki uzuleceksin. ben seni uzer miyim hic be gulusu guzelim.
uyuyalım sevgilim, hiçbişey olmazsa sabah olur.
Aslında söylediklerim söylemek istediklerim değil.
Ulan sivri git başımdan bende canını yakmayayım. ha gülüm.
Herşeye rağmen inşallah sen olursun, çok utandırırım temiz yüzünü..
Olum bu ne lan herkes nefret kusuyor. Kanka gelirken 2 bira al lan büfeye gitmeye eriniyorum. Bunu okumazsan söverim.
Sen ne hissettiğini söyleyemeyecek kadar korkaksın. Her zaman yanındayım diyip hiç bir zaman yanımda olmadın gerçi ben bunu tahmin ediyordum. Sana güvenmediğimi söylediğimde üzülmüştüm, pişman olmuştum ama işin kötü tarafı güvendiğim halde böyle söyledim. Keşke hiç karşılaşmasaydık, keşke hiç konuşmasaydık, keşke hiç tavla oynamasaydık, keşke ben yenilmeseydim heyecanımdan bir bardak çayı bacaklarım titrediğinden dökmeseydim. Seninle zaman kaybetmeseydim keşke.
Sana o kadar hakaret ettim ama sinirim hala geçmedi biliyor musun? Gitmen zerre sikimde değil, sadece gözüme bakarak nasıl yalan söyleyerek kendini küçük düşürdüğüne hayret ediyorum.
Git yat.
biliyorum hatalıyım. hiç çaba harcamadım. hiç fedakarlıkta bulunmadım. seni tükettim,kendimi tükettim, sevgimizi tükettim. Ama olmuyo böyle. Senin benden başka biriyle birlikte olman ihtimali bile içimi kemiriyo. Bununla bu şekilde yaşayamam. Farkındayım sıfıra geldiğimin. Ama içinde ufacık da olsa bişeyler kaldıysa bi şans daha ver. Toparlanmam için, ayağa kalkmam için. Geri kalan günlerimde sabah uyandığımda, gözlerimi açtığımda ilk seni görmem için. Bir şans,sadece bir şans..
Seni çok seviyorum, zaman ne kadar geçerse geçsin umurumuda bile değil, ben seni istiyorum ya sucmu, şuan ne kadar gözlerimi silsem de beni güldürecek tek insan sensin şu kısa hayatta.
Beni bu kadar ağlatacağını düşünemezdim.
Yine uyumayı deneyim.
o kim amk ?
Kahpelik gizli yapılır ama gizli kalmaz demiştim.
güncel Önemli Başlıklar