1. 1.
  boğaziçi üniversitesi müzik kulübü. türk sanat müziği dışında tüm müzik türlerini içinde barındırır ama üyelerinin çoğu rock dinleyen öğrencilerden oluştuğu için etkinlikleri rock müzik ağırlıklıdır. klasik, rock ve caz olmak üzere üç büyük koroya sahiptir. ayrıca okul gruplarının sahne aldığı taşoda konserleri kulübün en dikkat çekici etkinliklerinden biridir.
  http://www.bumk.boun.edu.tr
  ... cartman87
 2. 2.
  "müziğin kalbinin attığı yer"dir.
  23 ekim cumartesi günü kulüp bünyesindeki korolardan 'bümk klasik müzik korosu, parma üniversitesi korosu ile ücretsiz bir konser verecek. konser albert long hall'da * olup 20.00'de başlıyor.

  bekleriz efendim.

  ayrıca, (bkz: korofest)
  ... mesaj kaygisi
 3. 3.
  (bkz: avaz avaz)
  ... nickinmivarderdinvar
 4. 4.
  22 aralık çarşamba saat 20.00'de garanti kültür merkezi'nde gerçekleşecek bümk klasik müzik korosu ve bümk caz korosu konserini düzenleyen kulüp.
  ... mesaj kaygisi
 5. 5.
  (bkz: bümk klasik müzik korosu)
  ... mesaj kaygisi
 6. 6.
  yıllardır severek dinlediğim, korolara sahip müzik kulübü. kendilerini bizzat tanırdım ve her türlü desteği de esirgemezdim, lakin gerek az önce kanald de dinlediğim lüzumsuz justin bieber şarkısı ve şimdi halen seslendirdikleri elvis sonucu, eski tadını tamamen kaybetmiş olduğuna kanaat getirdim. bir koro olduklarından çok seslilerdi, artık tek seslilermiş, öğrenmiş olduk. keşke o tek sesleri bari sesi olanlardan seçseydiniz sayın bumk. toylarda iş yok efenim, ne varsa eski nesil...

  edit: dilbilgisi
  ... btnn
 7. 7.
  dün bir metroyu konser salonuna çevirmişler harika bir iş çıkarmışlar ortaya.

  https://www.facebook.com/...267602228760&comments
  3 ... evdekises
 8. 8.
  son 1 saattir istanbul metrosunda söyledikleri joshua fit the battle of jericho şarkısını tekrar tekrar dinlediğim şahane müzik yapan insanlara sahip öğrenci kulübü.
  3 ... eskizamanhikayesi
 9. 9.
  sponsor desteğine ihtiyacı olan metrodaki canlı performansları ile herkesi kendilerine hayran bırakan yetenekli ve başarılı müzik korosunu bünyesinde barındıran kulüptür.
  1 ... khansavashan
 10. 10.
  caz korosu ile sesini duyurmaya çalışandır. koronun başarısı taktire şayandır. desteklenmeli, orada burada herkese anlatılmalı, sevilmelidir bu güzel topluluk *
  ... gayrisafimillihasila