bugün

şu an yapıldığı takdirde en tehlikeli potlar listesine üst sıralardan girecek bir hatadır. ardından muhtemelen insan feci şekilde utanacak, bülent ersoy da sekiz oktavlık sesiyle size bağıracaktır. ama iyi gününe gelirse ucuz da atlatabilirsiniz. bir de bu eylemi bülent ersoy'u bilerek kızdırmak için yapmayı düşünenler olabilir, biri de benim zaten.*
bilinçli yapılıyorsa abuk subuk bir harekettir.
klibinde oynayacak erkek için yarışma açan bülent ersoy a yarışmanın galibi yanlışlıkla bülenrt bey diye hitap etmişti. kameraların karşısında yıllar önce. sonra özür dilemiş diva tarafından önemsenmemişti.
büLent ersoy "bülent bey" diyen kişinin üstüne çıkıp en kraL çıkışLarından birini yapacağı katidir. * *
eceline susayan birinin göze alabiliceği bir cins gaf.
(bkz: müzeyyen senar)
teknik bir hatadir.
yıllarca uğraş emek ver malafatı kestir sonra biri sana hanım desin. yuh artık derler adama o bir matmazel, o bir hanımefendi
ne yazık ki zaten denmiştir.diyen de savaş ay dır.izlediğim a takımı programında telefonla canlı yayına bağlanan bülent ersoy a bülent bey demiş sonrasında afallamış ve durumu kurtarmaya çalışmıştır...
-sayın bülentçim
-buyrun efenim
-yeni çıkan sanatçı adaylarımıza mesajınız var mı?
-maşallah! pek güzeller!
-peki bülent bey! amannn bayan ,kadın, kız! hededed!öhhüühööö!
-ayyy öldürürüm vallaaa!!
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
1980lerden önce * yapılması durumunda gayet normal olabilecek hitap biçimidir.
bulentin kendine yakisani giymesidir..
dilin sürçmesi olayı.
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=

linkteki videoda dakıka 5 33 u gosterdiginde hak vermiyor degilim. o ne tepki oyle bi an kukreyecek sandım yıne.
yanında devasa bir kadın oturmasına rağmen orhan gencebay ın mütemadiyen yaptığı şey. şöyle ki ; bülent bey , bülent bey ,bülent bey....sürer bu . *
- bülent bey yeni sanatçılar hakkında ki düşüncelerinizi alabilir miyim?
+ ulan ben sana şimdi bir osururum, alırsın yeni sanatçılar hakkında ki düşüncemi.
(bkz: bülent ersoy un canlı yayında osurması)
bedavaya kendine katil tutma yolu.
mahkemelerde sürünmenizin sebebi olabilecek bir olaydır.
ayıp bir olaydır. mustafa topaloğlu tükürmüştür ve yalamak istememektedir.

"sen benim kim olduğumu bilsen sen benim elimi öpersin" de demiştir mt.
beyliğinden vazgeçmiş birine zorla iade-i itibar yapmaya çalışmaktır. ya o adam, o kadın, o gay ,yani her neyse o şey ben erkek değilim diyor, ne diye adamı zorla yeniden erkek yapmaya çalışıyorsunuz ki... bir gün delirecek o adam gidecek geri taktıracak çaktırmadan malı, kendine ilk bey diyenin karşısında çıkaracak masaya vuracak "ulan bey sensin ahan buda sana girsin oldu mu?" diyecek. işte ondan sonra millet bir daha lafını edemez, susar, hanımlığını kabul eder sessizce.
eski hali ile tanışmış, tanımış olan kimselerin rahatlıkla savunacağı bi düşüncedir. * (bkz: mustafa topaloğlu)
MUSTAFA TOPALOĞLU hariç hiçkimsenin cesaret edemediği eylemdir.
çok ayıp çok terbiyesizce bir davranıştır. kendisi cillop gibi bir lolita olup tsm'nin en saygıdeğer şahıslarından biridir.
(bkz: ölümcül gaflar)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar