bugün

yemek borusunu ve mideyi aşındırmaya yol açabilir.
ölümle sonuçlanacak kapışmadır.
(bkz: ölmeyi bayılmak sanmak)
Yeni trendler yaratmayalım efendim. Ülkenin huzuru için.
bok yesinler. böyle böyle mallar ölecek.
(bkz: yapma çoğcum) (bkz: buzdolabında daha lezzetli şeyler var)
sahip oldukları genlerin soraki nesillere aktarılmamasını sağlamak adına olumlu bir çelınç.
yapacağınız trendi sikiyim dedirtir.
finish'in viral reklamı olduğunu düşündüren davranıştır.
temiz bumbar için şart.
içindeki akıllı quantum parçacıkları ile yemek borunuz, mideniz ve sindirim sisteminizin yanına koyacak olan durumdur.
bilmeyerek camasir suyu, tuz ruhu icmis bir nesile, bilerek bulasik makinesi icin hazirlanmis tableti yiyerek meydan okuyan nesilin eylemidir.
Iceriginde neler oldugunu bir bilseler; birak agizlarina almayi, ciplak elle bile tutmaya cekinirler diye düsündüren eylem.
Doğal seleksiyon arkadaşlar karışmayın lütfen.
Sanırım yılın gerizekalısını seçmek için 31 aralık 2018'i beklemek zorunda kalmayacağız. Daha şimdiden belli olmuş durumda.
Tamamda o amına koduğumun tabletleri jelibon gibi bence yenilebilir olmalı yani insanın görünce yiyesi geliyo.
Ebesinin avıdır.

Çocuğum oturun yerinize.

Aksiyon isteyen ıspanak yesin.
Kirec sokucu ile birlikte yenirse yemek borusundaki kirecleri de sokerek yemek borusunun tikanmamasini saglanabilir.
Bunlarda beyin yerine talaş mı var anlamıyorum aq bir insan evladı bunu kendisine neden yapar.
Artık modern seleksiyon devreye girmiş ve gerzekleri insan komünitesinden elimine etmeye başlamıştır.
ekmek bulamayanların pasta yerine yedikleri nane.
dincilerin yapması çok savablıdır.

bırakınız yapsınlar.
biz toprak üstünde oyuncak araba sürüyorduk amk. mahallenin kenarında birikmiş harçtan inşaat yapıyorduk.

bunlar deterjan yiyor.

nerden nereye.
Bu yaşa kadar iyi gelmişler gerizekalılar.
(bkz: Doğal seçilim)

Tabiat kuralı bu. Modern zamanda bile işliyor mübarek.
Yeni neslin biraz salak olmasındandır.
Yakında Türkiye'deki youtuberlara sıçrayacak olan eylemdir. Bence yapsınlar yani sorun değil. Zararsız bir şey,bildiğiniz sabun. Bu çılgınlığı challenge ustası enes batur'dan da bekliyoruz.