bugün

uydudan yayin yapmakta olan,cogunlukla 90larin sarkilarini yayinlayan sevdigim bi kanal.. tatlises tv gibi parayi bastirip sarkilarini yayinlatan uyduruk keko sarkicilara rastlanmaz.
reklamlari cok uyuz amma. bebek aglamasi diye bi melodi var ne skimse artık, tilt oluyorum ona...
sonuc olarak pek cok kanala on basar. hem de sadece onlarca klibiyle...
1990'lı yılların şarkıları dinleyip nostalji yaşamak isteyenlerin mutlaka izlemesi gereken müzik kanalı.
gecenin bir yarısı uykusu kaçanlar için müthiş eğlence kaynağı. böyle sizi alıp alıp eskilere götüren nostaljik müzik kanalı. insana sürekli ''aaa bu şarkı çıktığından şurdaydım, şunu yapıyordum, ne günlerdi yahuu'' dedirten ve dünden bugüne ünlüler karması seyrini bizlere yaşatan, son günlerde izlediğimiz tek televizyon kanalı. ama listesini ezberlememiz sebebiyle artık test yayını durumunu aşmasını diliyoruz, burdan yetkililere duyrulur.
geceleri izlemeden uyuyamadığım süper müzik kanalı. şimdiki starların tıfıl haline gecenin şen kahkaları karışır.
çok güzel bir müzik kanalı, tiki olan gençlerin toplaşma noktası. (bkz: toplaşma)
çok baba bir kanal.

ne güzel 90 yıllarına ait klipler falan gösteriyorlar. hüzünleniyoruz çoğunlukla. ağlamak istiyoruz.

"eski şarkılar harbiden daha güzel" geyiğini yapmamıza vesile oluyor bu kanal. tebrik ettim.
90'lar müzik dünyasına inmeye yarımcı olan güzel kanal.
türkiye'nin en iyi müziklerini çalan güzel bir müzik kanalıdır. gece ışıklar kapatılır. sigarayla beraber loş gece lambası yakılır. buket tv açılır. televizyon eski müzikleri hatırlatırken siz de bu müziklerdeki anılarınızı hatırlarsınız.
1 nisan 2010 tarihinde tmsf tarafından kapatılarak yayın hayatına son verilmiştir.
kapatılmayaydı iyiydi dediğim kanal.
güncel Önemli Başlıklar