ciddiye *alınıp dolduruldugu takdirde
eminim sozluk tarihinin en fazla entry alacak baslıktır.
bence 1000 entry olur
e ben basliim bari amac hizmet zaten
-bugunun baslıları
-yazacak baslık bulamamak
-son entry
-vardar ovası
-laz pacino
-mert aydın

e her isi ben mi yapıcam...
(bkz: gereksiz söylemler)
22.05.2006, saat 14:31 , evet sayın okuyucular, bugünün önemli başlıkları şöyle ;

politika---------------------------
- arnold civardanegezer sözlüğü bırakmasın kampanyası çığ gibi gibiyor, uludağ belediyesi mesajı yanlış anlayıp kayak sezonunu kapattı.

- sözde pontus soykırımı, türkleri gülmekten kırıp geçiriyor.

- bülent ecevit'in durumunu beyin amcıklaması olarak nitelendiren yazar, çaylak olunca, ben nerde yanlış yaptım dedi.

yaşam ------------------------------

- kardeş türküler konserinde olay çıktı, grup üyeleri adımıza yakışmadı dedi.

- kendisinden uzun sevgilisi olan erkekler topuklu ayakkabı giymeye başladı, ebeveynler şaşkın.

spor ----------------------------------

- aziz yıldırım, bir kere bıraktım dedim, sözünden dönen başkan mı istiyor sunuz dedi, daha önce döndünüz ama diyenlere karşı sessiz kalmayı tercih etti.

hava durumu ----------------------------

istanbul tabiri caizse gavur amı gibi yanıyor, stüdyo 35 derece

bugünün başlıklarından bir potbori sunduk, reklam kuşağından sonra uludağsözlük alemin kralı müzik eğlence programını izleyeceksiniz.
yaklaşık 2 ay önce sözlüğe yeni geldiğim zamanlar 1000'i zor vuran, şimdilerde ise 2000'lere dayandığını görmemle sözlüğün 2 ay içerisinde ne kadar geliştiğine bizzat tanık olmamı sağlayan içerik.
yarının başlıklarından önce, dünün başlıklarından sonraki başlıklardır bu bugünün başlıkları.
an itibariyle sol frame e sığmayan başlıklardır.
an itibariyle sayisal olarak eksi sozluk u gecmis basliklardir.
an itibariyle;

ekşisözlük 649,
itüsözlük 430,
uludağsözlük 826

aklıma insan boku ile tavuk boku arasındaki farkı getirdi.
kaç entry girildiğini gösteren sayı aritmetiğinin bazen çalışmadığı hede. tabi arada yazılan entryler kayda geçmiyor sanırım.
bugün 2000 i geçecek gibi duran sözlük istatistiği. daha önce geçtiğine tanık olmadım. *
00.00 da sıfırlanan ve başlıkları alt alta okuyan yazarları başlık arama eylemine sokan olgudur.
belki de yarının birçok başlığının temelleri atılmıştır.*
sadece bugünün başlıklarını okumayınız. genel okuyunuz.
görsel

görsel

görsel