bugün

Bugün erken gideceğim biraz..
Tez taslağı tamamlanacak.. Onunla uğraşacağım.
Öğlen bi yemeğe çıkarım bi gelen giden olmazsa..
Akşamüstü Umut vadeden bir toplantımız da olacak..

Şöyle uzaktan bakınca güzel bir güne benziyor.
Ev temizlenecek, yığınla çamaşır yıkanacak asılacak kurutulup yerleştirilecek, tercih yapmaya gidilecek. Tercih yaptıktan sonra gün bitmiş olacak sonrasında uyusam iyi olur.
rise of oynamak, müzik dinlemek,fm oynamak,31,kitap okumak,derslere bakmak,spor yapmak,haxball,film izlemek.
önce güzelce bir uyku çekilecek, zaten uyanınca gün bitmiş olacak.
Sabahın 04:40 (köründe) uyanıp işe geldiğime göre profesyonelce çalışıp eve gidip uyuyacağım.
çıkarım bi ara güneş batmadan.market dönüşü bakınırım ara sokaklara.belki maç filan vardır yukardaki stadta.dönüşte traş banyo yarına hazırlık.
Ev temizlemek pazara gitmek hepsini yaptım misafir bekliyorum. Devamı zaten malum hizmetçilik.
yanımda oturan, yollu gibi sakız çiğneyen lavuğa rağmen yolculuğunu tamamla ve sakin kal.

Bu nasıl bir tip ya?
Sivil hayatta olsaydım kesin şuan sevişiyor olurdum.
Malzeme ye çalış
Akşama yemek yap
Sigara iç
Kahveye aban
Film izle
Malzemeyi tekrar et
Kapanış.
Çay sigara derken günü bitirmek ulan ne yanlızmışım be diye sorgulatan entry.
itlik
adilik
gotluk
pustluk
serefsizlik
piclik
kafirlik.
Evde ellerimi ısıtacağım birazdan

Repertuarın üstünden bir tur daha geçeceğim

14.00 gibi dışarı çıkıp şehir dışına gidecek olan arkadaşlarımla vedalaşacağım oradan da stüdyoya gideceğim

Akşama da sahne var işte.
iftara bi saat kala dükkan kapatılacak,
hızlı adımlarla eve varılacak,
kızları selamlama önce beybi naber sonra oo kıjjıııımmm(eller temiz kucağa alınır),
anne iftar hazırlığı yaparken bebek uyutma taym,
dilimin ucu kuruyana kadar ezana kadar pış pış pış pış..
bir müddet kucağımda uyurken bebeyi izlemece,
sonra allah'u ekber zaten allah kabul etsin bereketli olsun.
herkes dilediğini yapabilsin.
Göğüs arka kol.
Kime ne fayda sağlayacağı bilinmez, günlük işler silsilesidir. illa olumlamak gerekirse, unutulan yapılacakların hatırlanmasına aracı olmasından bahsedilebilir de, o da yani işte..