bugün

Elime bir silah alır, teröristlerin anasını ağlatırdım ve belki de şehit olarak giderdim.
Aramam gereken biri var ona ulasmaya calisirdim. Sonrada ailemi sevdiklerimi etrafima toplardim tatli bi konusma yapardim. Bisiler yer icer bisiklete biner sevdigim sarkilari dinlerdim. Sonra sevdiklerimden ozur dilerdim kirdigim noktalar var ise affolmasi icin. Birde yaraticidan ozur dilerdim hatalar icin. sonrasi malum. Beni unutmayin derdim unutulacagimi bilerek. Bu kadar.
Kulaklığımı takar gün bitene kadar müzik dinlerdim.
Son kez sarma yerdim.
Şu an yaptığımdan farklı hiçbir şey yapamazdım ki. Yok çünkü yapmalıyım dediğim bir şey. En fazla güzel bir yer seçerdim ve bir tane daha kahve içerdim.
Güzel bi müzikle ki müzik dinlemeyi sevmem normalde. Yatağıma uzanıp tavanımı izleyip (dünyanın en güzel manzarası) ölmeyi beklerdim.
yarın öleceğini bilen insan hiç ama hiç bir şey yapamaz, yemeden içmeden kesilir, yaşamla bütün bağını koparır.

biraz kendini toparlayabilirse ibadet eder.(inanıyorsa tabi)
Yatağıma yüzükoyun uzanıp “Pink Floyd - High Hopes “ açardım.
Valla üzülürdüm çünkü daha bir çok planım varken haftasonu kaçışım varken bu beni üzer . Ve üzgün gitmek istemem ...
Bugün yine onunla olmak isterdim benimle 1 saniyesi ömre bedel onu sadece 10 dakika beklemiyorum 7 saat gerekirse ömür boyu beklerim o her şeye değer biri ...
sözlük trollerini sikmek isterdim. evet.
Sakin geçiririm.. kendimle son günüm.. duş alır, güzel giyinir, şarap içer güzel bi müzik dinler, film gibi kendi hayatımı izlerim.. gülerim , ağlarım, keşke derim.. şükrederim..
annemle geçiririm.
sevinirdim. ne kadar kısa ömür o kadar az hayal kırıklığı.
Yine ne yapıyorsam yapmaya devam ederdim herhalde. O korkuyla başka nasıl başa çıkılır ?
Sevdiğim insanlarla vedalaşırdım, helalleşirdim. Kırdıklarımdan, üzdüklerimden de helallik alırdım. Başka ne yapardım bilmiyorum.
En yakın arkadaşıma kredi çektirirdim. Babamın kalan ufak bir borcu var onu öder arabasını yaptırır huzur içinde ölürdüm. Arkadaşım da sağolsun iki küfür eder arkamdan ama öder. Canim dostum.
Tüm mal varlığı marijuanaya yatırılarak, o bir günlük zaman diliminin enzından üç, beş güne çıkarılabilmesi tercih edilebilir. Ölümü de kabullenebilmek için marijuananın yatıştırıcı etkisi de avantaj kabul edilebilir.
Ailemi arar sonra battlefield 4 oynarım.
Beni uzenlere birer mektup bırakırım. Ben den sonra okuyup vicdan azabı ceksinler. Yapacak bir hayalim kalmamış. Yazık.
normalden aksine bir şey yapmazdım. zaten çoğu şey hayal kurmaktan ötesine gidemedi.
Altıma sıçardım. Napim öyle. Yalan mı söyliyim.
Kool and gang - celebration.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar