bugün

+abi bugün bir atatürkçü gördüm.
-eee ne var bunda?
+öyle deme abi. atatürkçüleri ergenekondan içeri almışlar. dışarıda atatürkçü mü kaldı?

edit: eksi verenlere küçücük bir hatırlatma.
(bkz: mehmet haberal)
(bkz: mustafa balbay)
(bkz: rüyada atatürk ten dayak yemek)
bir tane daha ekle denilerek cevaplandırılması gereken söz öbeğidir. bununla beraber kaç oldu?

(bkz: biz kaç kişiyiz)
(bkz: atatürkçü değil kemalist)
(bkz: kemalist kişilik bozukluğu)
(bkz: her özgürlükçü ayyaşı atatürkçü sanmak)
(bkz: atatürkçü görüp ağlamaya başlamak)
(bkz: bugün bir yobaz gördüm)
(bkz: insana çok benziyordu şaşırdım)
(bkz: bugün atatürkçü gördüm böyle kocaman dişleri vardı)
bugün bir yarrak gördüm; seni sordu. Bazı kesimlerin hatasını tüm kemalistlere yüklüyor dedim. ben ona bi ara uğrarım dedi..

bak şimdi...

bugün bi yobaz gördüm ; arkasında kara çarşaflara bürünmüş 4 tane kadınla beraber. yanından geçen sade bir vatandaş bundan rahatsız olduğunu belirtti. ama malum dindar, müslüman, gerici '' lan bi git kafir, zındık mısın lan sen'' diye çemkirmeye başladı. bu ülkede özgürlük var istediğim kadar karı alırım dedi.öyle bir zihniyet ki rahatsız olan bir insanı özgürlük kısıtlayıcı olarak görüyor.

bugün bir yobaz gördüm; yolda saçı sakalı uzun çocuklara ''ibnemisiniz lan siz'' diye bağırdı. etraftakileri toplayıp linç girişiminde bulunmaya çalıştı. ayırmak isteyenlere de bağırdı onlarada saldırdı. o çocukların günahı neydi diye düşündüm. saçı sakalı uzun olması mı? sonra kutsal kitapta yazanları düşündüm. hani hoşgörü, yardım severlik, hanii??

geçen gün bir yobaz gördüm; 14 yaşında bir kıza tecavüz etmiş. suçsuz bulunması için küçük kıza iftiralar atılmış, adli tıptan raporlar alınmış. işin acısı, bir de onu savunanları gördüm. ağladım. hemde çok.

daha geliştirilebilir tabi....

şimdi bu yazıyı okuduğunuzda beni de düşman ilan edeceksiniz. aslında dini ben sizden çok severim ama onu temsil eden veya eder gibi gözüken insanları içinizden temizlemezseniz tiksinirim. şu an ki zihniyet tamamen bunu gerektiriyor. eğer birkaç sene daha bu zihniyete izin verilirse artık tiksineni bile kalmayacak. din dendiğinde o kim lan denecek.
haberiniz olsun.
(bkz: bugün bir kedi gördüm sanki)
- bugün bir atatürkçü gördüm
+ ben de; bir kalem bir pergel bir de cikolata alacagim!

alabileceği en saygın cevabı yukarıdaki ikinci satırda gösterilen bir tatlısu liberal ifadesi.
(bkz: ve bütün hayatım değişti) *
ataturkcu olmayi "havuza giris, birayi icis" kivamina indirgemis zihinlerin gordukleri ne oldugu belirsiz zamazingolar.
bunu diyen vatandaşlarımız için bir ihbar hattı oluşturulması gündeme gelirse şaşılmaması gereken durum. öyle ya silivri' de daha boş hücreler var, doldurulması gereken...
(bkz: alternatif ataturkculuge bok atma taktikleri)
(bkz: atatürkçüyü her gün aynada görmek)
bunun atatürkçülükle ne alakası var diye sorulması gerekir. dünyada sadece atatürkçüler mi böyle davranıyor ya da başka bir deyişle atatürkçü olmayanlar bunları yapmıyor mu?
(bkz: içeri girdiğimde memelerini sıvazlıyordu)
-bugün bir atatürkçü gördüm
-sonra
-altıma sıçtım sonra geldim sözlükte faşist falan dedim rahatladım
-aa ne güzel
-seviyolar usta, bağlılar, kıskanıyorum.
-sen de sevmeye çalışsan ?
-kanımda yok.
bugün bir atatürkçü gördüm
gidiyordu anıtkabir'e
hacıları düşündüm sonra
aynı şeydi onlar için kabe

bugün bir atatürkçü gördüm
çıkmamış atatürk broşunu almadan
türbanlı bacıları düşündüm sonra
aynı şeydi onlar için türban

teyzen reyfik
- bugün bi atatürkçü gördüm anne, çok korktum, ağladım..
- sana bi şey yaptı mı yavrum?
- yok, yanağımı okşadı, sevdi beni..
- eee, niye ağladın o zaman?
- hapisten kaçmış sandım, bana bir fenalik edecek sandım..
- sen çok fazla atv ve samanyolu haber izliyosun galiba.. çizgi film falan izle bundan sonra..
- dün de tom ve jerry i izledim anne.. kedi, fareye bir kötülük edecek diye çok korktum, ağladım..
-bugün bir atatürkçü gördüm
+rüyanda mı baba?
-yok olum gerçekte.
+artık gerçek atatürkçüleri görebilmek için ya teleskobun olcacak ya da rüyanda görebilirsin şanlıysan.
bugün bir atatürkçü gördüm ,oturmuş ağlıyordu ölmüş babasına.
(bkz: gördüm gördüm bir atatürkçü gördüm)
(bkz: tweety)
bu zamana kadar ermenistanda yaşamış insanın sözleridir. ülkesinin dışına çıkmıştır.