bugün

Çocuk sağlığı için haklı bir istektir..

Ben bile görünce korkuyorum çocuklar ne yapsın..

Yeğenim beni öcü geliyor diye korkutuyor..

Yüzünüzü kapatacağınıza beyninizi açın..

22 yaş üstü bayanlar selam..
Çarşafın altına hiçbir şey giymiyorlarmış.
kara çarşaf yasaklanırsa beyaz çarşaf, gri çarşaf gibi sistem açıkları yakalanacak ve alternatif çözümler bulunacaktır.

yasaklarla bir yere varılamaz.

gönderme: beyninin açık olduğunu iddia eden lümpen isteğidir. böyleleri eğer kara çarşaf sempatizanı olsa diyecekeleri şu olurdu: "mini etek yasaklansın."
Kimin ne giyeceğine ne yiyeceğine ne yapacağına kimsenin Yön vermeye hakkı yok . Kişi nasıl istiyorsa öyle giyinir .
Yasaklanıp herkes başörtülü olmalıdır. Liderimiz sayın cumhurbaşkanımız halife i ruy i zemin'e biat edip saçlarını kapamalıdır. ilk etapta saçların kapalılığı yeter. Çarşafı çıkarıp sadece başörtüsü kullansınlar.
görsel
yasaklanmasına karşıyım lakin eğitime inanıyorum. insanlar eğitilirse, dininin gereklerini mantıkla kavrarsa zaten çarşafa bürünmezler. temiz bir din, temiz bir ahlak, temiz bir eğitim anlayışı olsun istiyorum bu ülkede. söylediklerim oldukça basit, temel kavramlar olmasına rağmen bu bile ütopya geliyor maalesef.
(bkz: yeni ergen olmuş ateist)
Kesinlikle desteklediği düşünce. Etrafımda bütün erkeklere sapık gözü ile bakan ama gözleri görünmeyen hamam böcekleri görmek istemiyorum.
Beraberinde mini etek, top sakal, dövme, erkekte uzun kadında kısa saçın, vb. Şeylerin de yasaklanmalarını isteyenlerin ortaya çıkmasına neden olabilecek istek.
(bkz: demokrasinin yasaklamalarla imtihanı)
Aynen!

Mini etek de yasaklanmali hatta bas acik gezmekte.
Bunu derseniz "Ateistler başka ülkede yaşasın" diyen siyasetçiden ne farkınız kalır? Bırakın herkes dilediği gibi yaşasın.
Ülkeye özgürlük getirmek isteyenlerin müthiş düşüncelerinden biri.. yani herkes rahatsız oluyorum bi şeyler yasaklansin derse, ülkede kimse sokağa çıkamaz.. ayrıca Allahın emrinin yerine getirilmesini de kimse engelleyemez..
tabi canım . göz zevkimizi bozuyorlar .ne öyle öcü gibi .şöyle açık saçık olsalar , bütün güzelliklerini görüp kendimize gelsek , gözümüz bayram etse , kocalarına falan şükranlarımızı sunsak .zinhar yasaklanmalı .giymekte ısrar edenler bu memleketten kovulmalı .yazarken daral geldi
800 yıldır olan bir kültür, burda başlık açarak falan kaldırılmaz.
doğru bi önerme.
bunun renklisini niye yapmazlar bi türlü anlamam.
tamam amk kalkıpta fosforlu yeşilde demedik.
Öcü görmek istemiyorum kardeşim. Içinden ne çıkacağı belli olmayan potansiyel tehlike arz eden durumdan rahatsızlık duymaktır..
isteyen istediğini giysin arkadaşım neden karışıyosunuz ki. Bıngıl bıngıl mini şortun altından yağları fışkıran ablam da gezsin sokakta özgürce,çarşaflı ablam da. Ne olacak yani. Ha çarşafın altına mayo giyen ablalarımız da var o ayrı tabii.
kesinlikle yasaklanmalı. özgürlük özgürlük diye diye bu hallere geldik zaten yakında şeriat ülkesi olunca şaşırmayın.
Mısır Arap Cumhuriyeti 22 Temmuz 1957-26 Mart 2007 arası sosyalist bir ülkeydi.
Irak Cumhuriyeti 17 Temmuz 1968-9 Nisan 2003 arası sosyalist bir ülkeydi.
Libya:1 Eylül 1969-23 Ekim 2011 arası sosyalist bir ülkeydi
milletin ne giydiği umurumda değil ama güvenlik problemi oluyor.

şöyle ki: kara çarşaf giyip kuyumcu soyan, terör eylemlerinde bulunan tipler var. onlar çarşafı bu şekilde kullandığı için bir güvenlik açığı ortaya çıkıyor..
insanın beyni kara çarşaflı olmasın bu bize yeter..