bugün

2002 de bitkisel hayata girmiş olması muhtemeldir.
Ozenilen durumdur.
Keske ben de hic bilmeseydim. Ulkeyi ne hallere soktugunu goremeseydim.
Apolitik insanlar hepimizden daha mutlu. Bu bir paradoks.
bu kadar şanslı insanı tarih kayıt etmemiştir.
kıskanılası insandır.
Bilinse de bir işe yaramayacak durumdur. Zira bilmemek mutlu olmaya sebebiyet verebilir. Mazallah kişi recep tayyip erdoğanın başbakanlık koltuğunda oturduğunu öğrense; Dehşetle ülkesinin haline acır, memleket meselelerine kafayı takar. Atatürk ve cumhuriyet düşmanı bir zâtın yüksek bir mevkiide olması her vatan evladının yüreğini parçalar.

ek:Mümkünse asla bilinmesin.
Bilinse de bir işe yaramayacak durumdur. Zira bilmemek mutlu olmaya sebebiyet verebilir. Mazallah kişi recep tayyip erdoğanın başbakanlık koltuğunda oturduğunu öğrense; Dehşetle ülkesinin haline acır, memleket meselelerine kafayı takar. Atatürk ve cumhuriyet düşmanı bir zâtın yüksek bir mevkiide olması her vatan evladının yüreğini parçalar.

ek:Mümkünse asla bilinmesin.

edit: bu ülkede ilk cumhurbaşkanı mustafa kemal atatürk'ü, ilk başbakan mustafa ismet inönü'yü, yönetim biçimi cumhuriyeti bilmeyen; gaddar hain çıyansı insanlar varken müstahak sayılası bir eylemdir.

ek2: benim başbakanım hâla ecevittir. Zira namus timsali, halkın içinden biri olan son lider odur.
Başbakan'ı sevmiyorum. Ancak Türkiye Cumhuriyeti başbakanın adını bilmeyen insan hiç şüphesiz apolitik değil, cahildir. Uzak durunuz. Benim de var böyle bir tanıdığım. Ve kız anasınıfı öğretmeni olacak. Garip tabi ama gerçekten çok var daha. Ne diyelim belki şansli belki hayatı pervasiz yaşıyor. Ama yetiştirecegi nesile yazık olacağı aşikâr...
akp solcu diyenin bile olduğu bu ülkede olabilecek şahıstır. ne de olsa burası türkiye.