bugün

Bu zamanda asik olunabilecek erkek bulunamasi onermesinin tam tersidir.zira size eski erkek arkadasimi unutamadim diyen kadin inanin sizden hoslanmamistir.evet aci ama gercek budur.tek gecelik iliski isteyen erkekler lutfen kendini bu gercegin arkasina sigindirmasin.
özet geçeyim,
(bkz: bu zamanda aşık olunacak birini bulamamak)
Hangi gerekçeye dayandırılarak tüm kızlar üzerinde böyle bir genellemeye varabiliyorsun diye sorarlar adama. Sana göre aşık olunmayacak bir kız başka bir erkek için yanıp tutuşulacak bir kız olabilir ya da bunun tam tersi.
sorun her zaman için karşı tarafta aranmamalı. Her kız mı aşık olunmaya değmez, hepsi mi kötü. biraz boy aynasını kendine çevirmesi lazım insanın acaba ben ne arıyorum ki aradığım tipte tarzda kız yok bulamıyorum veya bende bir terslik var ben nerede hata yapıyorum diye kendi kendine düşünmeli insan.
dürüst ve temiz kızların azlığındandır.
Doğru olan durum. Tersi de doğrudur. En iyisi aşık olmayın. Sonra saçmalıyorsunuz gerek yok.
Aşık olmak için aranmak..

Gerçekten ilginç.
Elbet birgun bitecek. Neden asik olup uzesin ki kendini.sonra kendini kaptirirsin-dir.
Bulunca
Ne oldum delisi oldugunuz icin;

Bulmasaniz da olur.
Bütün kızlara istedikleri ihaneti yapıp sonra kızlara hakkında bu ve benzer başlıkların açılması çok saçma. Kızları erkeklere karşı kinlendiyosunuz. Daha sonra aşık olunucak kız arıyorsunuz.
Az kullanılmış misali her kızla istediğini yapıp az kullanılmışını aramak...
aradığın tarza göre değişir.
(bkz: aramaya inanmak)
sanki bulununca kıymeti biliniyormuş gibi..
Olanları siz tükettiniz beyler

Yokluğunuzda kaldırım taşlarını sayacak kızları sizi süründüren kızlar için..
(bkz: hiç)
kalmadı ki azizim. tam bi kız buluyosun ha işte bu diyosun, hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını biliyor diyosun. bi bakıyosun instagramı var, daha da kötüsü 1500 takipçisi var.