1. 54.
    hakkını gasp ettiklerinden.
    1 ... inekkesenhindu
  2. 53.
    gerekmiştir. halkımız sabırlı ve misafir perver bir halktır. bu halk bile nefret eder duruma gelmişse çok ciddi bir sorun var demektir. suriyelilerin koşarak ülkeden uzaklaşmasının vakti gelmiştir.
    ... gok kubbeye kadar yolu var
  3. 52.
    bayanların da kurtardığı b
    ülkemizin vatanlarını korumayıp kaçan sığıriyelilere kapılarının açık olması.

tayyoş hanımablamızın bunlara kendi milletinden daha iyi bakması,

kızlarımıza göz dikmeleri hatta tecavüz etmeleri,Yetmezmiş gibi adanlarımızı öldürmeleri,

ve daha niceleri

neymiş efendim müsluman kardeşimizlermiş.

bu işler kardeşlikle olmuyor!!
    2 ... tuhafbirinsan
  4. 51.
    (bkz: bedava hayat)
    2 ... concortnoktacommm
  5. 50.
    eğitim sisteminin şekillendirmesinden kaçabilecek kadar nitelikli biri olmanın, türkiyedeki koşullarda kolay olmaması.
    2 ... ataturku hic sevmiyorum
  6. 49.
    Aq Arapları gitsin Allah'ın bedavacıları.
    1 ... yalnizinsan
  7. 48.
    Dönemin maliye bakanı, memur maaşlarına 1 puan daha fazla zam yapılmasının bütçeye 1 milyar yük getireceğini ve bunun da bütçeyi zorlayacağını ifade etmişti. Gelinen noktada yetkililer 30 milyar harcandığını beyan ediyor. Bütçe sarsılmadı mı?, vergisini veren memurun, vatandaşın daha mı kıymetsiz? diye sormazlar mı?
    Not: evet genelinin sormadığını görüyoruz.
    Başka ülkeden, savaştan kaçıp sana sığınan insanlara kendi vatandaşından daha fazla ihtimam gösterirsen bir yerden sonra rahatsızlık duyulur. Bu durum devam ettiği takdirde rahatsızlık nefrete, nefret de artık şiddete döner. Devlet insan değildir. Hadiselere duygusal yaklaşamaz. Devlet elbette kendi çıkarları doğrultusunda hareket eder ama unutmamak gerekir ki önce can sonra Canan.
    3 ... graph
  8. 47.
    neden mı BEN YGS ÇALISTIM 1 BUCUK SENE BOYUNCA SIRF POLiSLiGi KAZANMAK ICIN HAYALLERiME KAVUSMAK IÇiN VE DUYDUM Ki 500 TANE AMiR VE 2500 TANE SURiYELi POLiS ALINACAK PUANSIZ SINAVSIZ NEFRET Mi KiN DUYUYORUM HEM ONLARA HEM BASIMIZDAKI BÜTÜN SiYASETCiLERE BEN HAYALLERiME KAVUSAMAZKEN ÜLKESiNi SAVUNMAK YERiNE BURAYA GELiP DiLENCiLiK YAPIYOLAR VE DENIZLERDE CAFELERDE KEYiF CATIYOLAR SiMDi NEDENiNi ANLAMISSINDIR...
    4 ... 4evercofy
  9. 46.
    Hayvanseverleri kızdıracak nedendir.
    Beğenmedikleri ülke tarafından kendi vatandaşına vermediği değer verilen, her türkü hizmete ücretsiz sahip olurken, o ülkenin vatandaşından daha yüksek bir gelire hiç çalışmadan kavuşurken, hala hem kendi ülkesine hem de benim ülkeme hainlik eden insanlara karşı duyulan kinin nedenidir.
    Boğulmak burada yaşamaktan iyidir diyen insanlar bunlar ki lafın gelişi insan.
    1 ... kotubocek
  10. 45.
    Bu ulke batidan goc alsin, solcu kesim sesini cikartmaz. Ama artik medya yoluyla mi, yoksa zamaninda yasanan olaylardan mi, ya da seriat korkusunsldan mi bilinmez, insanlar araplasmaktan veya kurt nufusunun artmasindan rahatsiz oluyor ve korkuyor. Cunku gaziantepten sonrasi, asagisi yukarisi yobaz, cahil ve insan dusmani.
    3 -1 ... bzhac