bugün

güzel insan arda turan'dan bir replik.

http://www.yildiz.tv/?act...ekTime=18-04-2011%2000:06
(bkz: gs forması almaya giderken gülme krizine tutulmak)
galatasaray taraftarının sonunda kabullendiği saçma forma renklerinin yorumudur. arda söylemese kabul etmezdiniz lan.

(bkz: galatasaray ın pembe forması)
şahsen arda'ya hak vermiş biri olarak nedense hiç garipsemediğim.
fakat o değil de ayhan'ın faşo aga muhabbetinin konuyla ne alakası var onu çözemedim ben, bir de kızıyoruz herife sürekli yana ve geriye oynuyor diye adam forma renginden faşo aga repliğine bağlıyabiliyorsa olayı bu adam tabiki de dikine oynayamaz. mesela ben de ayhan gibi bağladım şimdi olayları birbirine ben de dikine oynayamam artık sikseler...
http://galeri.uludagsozluk.com/r/arda-hakl%C4%B1-beyler-97812/
bir fenerbahçeli olarak ben bile galataray ın eski formalarını daha çok beğeniyordum son çıkanlar gerçekten yakışmıyor.adam da içinden geçeni söylemiş..sanki küfür ü arda turan icat etti amına koyum.
arda turan'ın çok haklı tepkisi. o değil de yazık lan! ağlayacağım şimdi ha koskocaaaa avrupa fatihi'nin içler acısı durumuna. adamlar resmen taşşak konusu oldu.
bari en azından;
(bkz: kümede kal galatasaray)
arda turan'ın galatasaray'ın yeni formaları hakkında söylediği söz. çok da güzel demiş. ağzına sağlık arda.

not:turuncu giyen orospu var mı yahu?
anlaşılan odur ki arda turan bir takım karanlık güçler tarafından bitirilmeye çalışılıyor.yazıktır günahtır bu kadarda kendi kendini bitiren bir toplum olunmazki be kardeşim. şuanki tek düzgün takım olan fenerbahçeye karşı ittifak kurulur şampiyon yapılmak istemez,şuanki tek yıldızımız olan arda hakkında karalama kampanyaları çıkar sonrada neden bir real madrid neden bir zidane bizden çıkmıyor nedir afedersiniz ama bok çıkar.
(bkz: pembe forma için kendini zincirlemek)

http://3.bp.blogspot.com/...208_6644445_4209690_n.jpg
Cahil yazar toplumunun ; "sıkıyorsa önceden söyleseydi ya" , "gitmeyecek olsa nah böyle söylerdi" şeklinde çıkışan sazanlara "bu olayın sezon başı hazırlık kampında yaşandı ve o zaman daha ortada ne Arda'nın ayrılma senaryosu ne de A.Madrid vardı" diye bilgilendirme yapmama neden olan Galatasaray Futbol takımı kaptanının söylemidir.

He ayrıca unutmadan: PARÇALIDIR GALATASARAY

(sözlerim bitti, minik beyinler "pembe orospu rengidir, mavi kevaşe rengidir, yeşil salak rengidir" şeklinde sözde karalayıcı geyiklerine devam edebilirler..)
gider ayak söylenen bir söz değildir. sezonun başında, formalar ilk geldiğinde çekilen bir videonun aylar sonra piyasaya sürülmesinde geçen sözdür ayrıca.

hâla anlamayan varsa basının ibneliğini, ygs de şifre yoktur onlar için.
Arda her ne kadar yorumlarında haklı olsa da amatör olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.
spor gündemini bir anda işgal eden beyanat.
haklı bir tespittir.
eğer pembe veya mor orospu rengiyse, ilerde bir gün sevgilisi bu rengi giydiğinde kendisinin düşeceği konumu düşünemiyorum ya da annesi giydiğinde.
bokunu çıkarttılar forma renginin.Eski çubuklu formamızı geri istiyoruz.
doğru bir önermedir.

not:esmer kadınların saçını sarıya boyatmasını da ''orospu sarısı'' olarak tanımlıyorum bunu da belirtmeden geçmeyeyim.
bu orospuluk sadece renklerle sınırlı kalmıyor.
bunu diyen adam hiçbir baskı ve etki altında kalmadan kendi rızasıyla pembe pantolon giydi. (bkz: arda turan)
bu senenin modası: (bkz: kahperengi)
bu senenin rengi; (bkz: kahperengi)
gerçeği görmüş galatasaraylı beyanatıdır..
takımı, uefa çeyrek final oynamayı garantilemiştir,
her sene orospu rengi giyenler, orospuluğuna tüm hızıyla devam ederken..
forma renginden memnun olmayan futbolcu söylemi. ayrıca verdiğin link gurba olmuş. tıkladım çiçek abbas açıldı.