1. 1.
    güzel insan arda turan'dan bir replik.

http://www.yildiz.tv/?act...ekTime=18-04-2011%2000:06
    10 -1 ... ceterelealtdeleteenter
  2. 2.
    (bkz: gs forması almaya giderken gülme krizine tutulmak)
    5 -7 ... play play play
  3. 3.
    galatasaray taraftarının sonunda kabullendiği saçma forma renklerinin yorumudur. arda söylemese kabul etmezdiniz lan.

(bkz: galatasaray ın pembe forması)
    1 -3 ... fistandantilus
  4. 4.
    şahsen arda'ya hak vermiş biri olarak nedense hiç garipsemediğim.
    4 ... ceterelealtdeleteenter
  5. 5.
    fakat o değil de ayhan'ın faşo aga muhabbetinin konuyla ne alakası var onu çözemedim ben, bir de kızıyoruz herife sürekli yana ve geriye oynuyor diye adam forma renginden faşo aga repliğine bağlıyabiliyorsa olayı bu adam tabiki de dikine oynayamaz. mesela ben de ayhan gibi bağladım şimdi olayları birbirine ben de dikine oynayamam artık sikseler...
    6 -2 ... yeni pijama kokusu
  6. 6.
    http://galeri.uludagsozluk.com/r/arda-hakl%C4%B1-beyler-97812/
    3 ... yanlis hata
  7. 7.
    bir fenerbahçeli olarak ben bile galataray ın eski formalarını daha çok beğeniyordum son çıkanlar gerçekten yakışmıyor.adam da içinden geçeni söylemiş..sanki küfür ü arda turan icat etti amına koyum.
    5 -1 ... sandalye tutkusu
  8. 8.
    arda turan'ın çok haklı tepkisi. o değil de yazık lan! ağlayacağım şimdi ha koskocaaaa avrupa fatihi'nin içler acısı durumuna. adamlar resmen taşşak konusu oldu.
    bari en azından;
    (bkz: kümede kal galatasaray)
    4 -5 ... ankaragucumegitti
  9. 9.
    arda turan'ın galatasaray'ın yeni formaları hakkında söylediği söz. çok da güzel demiş. ağzına sağlık arda.

not:turuncu giyen orospu var mı yahu?
    ... onucuncuhavari
  10. 10.
    anlaşılan odur ki arda turan bir takım karanlık güçler tarafından bitirilmeye çalışılıyor.yazıktır günahtır bu kadarda kendi kendini bitiren bir toplum olunmazki be kardeşim. şuanki tek düzgün takım olan fenerbahçeye karşı ittifak kurulur şampiyon yapılmak istemez,şuanki tek yıldızımız olan arda hakkında karalama kampanyaları çıkar sonrada neden bir real madrid neden bir zidane bizden çıkmıyor nedir afedersiniz ama bok çıkar.
    ... juanito