bugün

Nostaljik bir cümledir kendisi. Bir diğeri de şu: “cam aç”
bl....@hotmail.com oturum açtı.
görsel

Duygulandırır. Evet.
Basligi gorunce kafamin icinde "dilek tasi" sarkisi caldi.
Hey gidi günler hey yıl 2005 msn 7.0-7.5.
Burnumun direği sızladı şerefsizim. Maziden akılda kalan bir cümle.
bu mağduriyeti gidermek adına msn in bir ara sınırsız titreşim özelliği eklediği mevzudur. millet ne küfür ediyordu zangır zangır arka arkaya 30 defa titretiyordun karşındakini. hele birde hoparlör açıksa of of.
Msn yıllarında görmüş olduğumuz efsane cümle. ah o yıllara geri dönebilsek. ne nick name' ler alıp abuk subuk adreslerimiz olurdu. ne günlerdi.
google>sınırsız titreşim programı indir>tamindir.com
(#23914453)
özlenendir, içinde bir çok anı barındırır. hüzünlendim bile aq.
ulan şuncağız cümlenin yarattığı hissi, o çaresizlik sekansı içinde saklı melodramı hiçbir yerde bulamazsınız. buna mukabil olabilecek "belki" kelimesi vardır şair ruhlu kişiler için. belki, biraz hüzünlü bir kelimedir anlayabilene.

lakin şimdilerde tarih olan msn messenger'ın yüzümüze karşı "bu kadar sık titreşim gönderemezsiniz" diyişi yok mu cevap vermeyen sevgilinin/ex aşkın/platonik sevdanın yerine.. kızın hapisten yeni çıkmış abisinden dayak yemiş, yeni sevgilisi tarafından kibarca uyarılmış, mahallelisinin tehditkar bakışını almış kadar olurdum kendi kendime.

zaten hayatım boyunca hislerimi aktarabilmek için çırpınıp durmuşum. şimdi böyle bir yazıyı gecenin bu saatinde yazarken bile hepimiz adına şaşkınım a dostlar. anlayın beni, onu. kabul edin ulan birbirinizi. dinleyin ulan develer!

bu kadar sık titreşim göndermezsiniz..

amına bile korum.
yeter artık, eşeğin amına su kaçırmayın anlamına gelen nostaljik bir söz dizisi.
bir neslin göremeyeceği msn cümlesidir.
(bkz: mazi kalbimde yaradır).
msn discovery programıyla bu sorunu aşıp karşındaki kişiyi deli edene kadar titreşim yollardık. titreşim msnde ki en işlevli olaydır. bu sayede size cevap vermeyen kişileri bir sürü titreşime boğarak zorla cevap verdirtebilirdiniz. ama ne yazık ki bi süre sonra msn kullanıcıları dünyayı kurtarmak için toplu halde durumlarını meşgule aldı işte o zaman titreşim olayı amacını yitirdi. altta yanan turuncu ışıktan başka hiç bir uyarı karşı tarafa iletilmedi ve bir sürü ileti cevapsız kalmaya başladı.
(bkz: akşam oldu hüzünlendim gene)
bu yazı çıkıp da titreşimler işe yaramayınca, art arda önce çevrimdışı sonra çevrimiçi olunurdu, dikkat çekmek için yanda üst üste adınız görünsün diye.
hey gidi.
2012 yılında hala msn kullanan kişilerin fazla titreşim yollamak istediklerinde karşılaştıkları durum.
arıyorum arıyorum açmıyor..

ben mervelerden nefret ediyorum. bi de dönmek için fırsat kolladıkları yavuzlardan.

sonra kırsalda oturup boğaz hayaliyle yaşayan adamların hali içimi burkuyor.

bu kadar sık titreşim gönderemezken, hunharca taşak geçen hayatta gün tüketen kadınlara beyaz atlı prensleri denk gelmedikçe daha da hırsla bekliyorlar ya; içim yanıyor lan.

arıyorum arıyorum açmıyor.. hayat hepimize çok tıraş.
küfür yememizi istemeyen msnin bizi uyarmasıda olabilir. (bkz: bide böyle düşün)
sadece msn de görülmez;

http://img340.imageshack....46/titresim3g.gif?t=59567
30 sn içinde birden fazla eksi oylayamazsınız önermesine benzeyen önermedir.
bu yazıyı gördüğümde kopyalayıp yapıştırıp gönderiyorum ki karşımdaki insan evladı ne durumda olduğumu görsün.yeni buldum iyi geliyor.
Cevap beklenmesine rağmen gelmeyen cevabın sonunda titreşim gönder butonuna arka arkaya basma durumundan sonra oluşan yazı.
emesene programında ise pluginlerden psyhco mode'u seçince ortadan kalkabilecek uyarı.
(bkz: emesene)