bugün

Kanımca "karşı tarafı bu kadar rahatsız edemezsiniz", "sapık gibi titretmeyin lan iki dakka insan olun lutfen" anlamlarına gelen msn uyarısı.
intenetten indirilebilecek a-patch yaması ile kaldırılabilecek uyarı. http://www.apatch.tk/
aşırı vibratör kullanımının ortaya çıkan zararlarından sonra, vibratörün üzerinde yazabilecek bir yazı ..*
(bkz: emrin olur abi)
msn halt etmiş denilesi uyarıdır. peki msn nasıl halt eder?

- msn listemiz açılır.
- tercihen ekranın sağ tarafına konuşlandırılır.
- arka arkaya titreşim gönderilmek istenen kişiye bir konuşma penceresi açılır.
- bir defa titreşim yollanır , ''esc'' tuşuna basılır.
- ''esc'' tuşuna basılınca kapanan pencere , listeden aynı kişi seçilerek tekrar açılır. yine titreşi yollanılır ve yine ''esc'' ye basılır...
- bu devir daim işlemi birkaç kez yapıldığında istenilen kadar titreşim yollanmış olur.
- denemesi bedava! hem de hiç para vermedendir! *
titreşim gönderme özelliğini abartarak msn messengerı sanal vibratöre çevirmeye çalışanların karşılaştığı uyarı .
en kısasından "meşgul" durumuna alındıktan sonra milyonlarce kez arka arkaya atılabilinir.
msn de fazla titreşim gönderilmesi sonucu gelen mesaj.
mesincır zımbırtısının isyanıdır. "yeter ulan duymuyor işte" , "seni sevmiyor , yüzeysel buluyor" , "sürekli o tuşa basarak bi yere varamazsın , terbiyesiz" minvalinde bir isyandır bu.
(bkz: gonderirsem ne olur)
messengerdiscovery live eklentisinde çözümlendirilmiş bir sorunu belirten cümle.
karsınızdakını sınır etmek ıcın baska yollar bulun detırten cumle.
"gönderirim ben anam, sen rahat ol" demek isteyipte diyemiyen insanların sinirini bozan yegane durum.
azer bülbül'e işlemeyen msn uyarısıdır. microsoft hala çözüm arıyor.
ardından, "alırım ayağımın altına ha" cümlesinin beklendiği uyarıdır.
- bu kadar sık titresim göndermezsniz.
- ne ittresimi deprem oluyor deprem.
- ahmet isikara'yi ara hemen.
insanı sinir bakımından zorlayan, o anda msn'i, bilgisayarı parçalatabilecek msn uyarısı.
titreşim gönderilenin akıl sağlığını korumak amacıyla yapılan bir uygulamayı, inatla titreşim gönderen bir dallamaya açıklamak için beliren yazı.
emesene programında ise pluginlerden psyhco mode'u seçince ortadan kalkabilecek uyarı.
(bkz: emesene)
Cevap beklenmesine rağmen gelmeyen cevabın sonunda titreşim gönder butonuna arka arkaya basma durumundan sonra oluşan yazı.
bu yazıyı gördüğümde kopyalayıp yapıştırıp gönderiyorum ki karşımdaki insan evladı ne durumda olduğumu görsün.yeni buldum iyi geliyor.
30 sn içinde birden fazla eksi oylayamazsınız önermesine benzeyen önermedir.
sadece msn de görülmez;

http://img340.imageshack....46/titresim3g.gif?t=59567
küfür yememizi istemeyen msnin bizi uyarmasıda olabilir. (bkz: bide böyle düşün)
arıyorum arıyorum açmıyor..

ben mervelerden nefret ediyorum. bi de dönmek için fırsat kolladıkları yavuzlardan.

sonra kırsalda oturup boğaz hayaliyle yaşayan adamların hali içimi burkuyor.

bu kadar sık titreşim gönderemezken, hunharca taşak geçen hayatta gün tüketen kadınlara beyaz atlı prensleri denk gelmedikçe daha da hırsla bekliyorlar ya; içim yanıyor lan.

arıyorum arıyorum açmıyor.. hayat hepimize çok tıraş.