bugün

(bkz: bu kadarda değil canım)
bu cümle söylen arkadaşa, yapılabilecek yardım şu şekildedir.
(bkz: abi sen öldür ben sana bakarım)
temiz çamaşır olsun, döner ekmek olsun, paşalar gibi yaşatırım seni.
kal canım bizim ilişkimiz modern bir çercevede sürmüyor mu zaten diye cevap verir sevgili. inandın mı inan inan biraz sonra dediklerimi yazacaklar.
insanı sinirlendirip çileden çıkaran sevgilidir arkdaşıyla birlikte pataklamak lazım.
erkek şahıs uzaktayken, misal arkerdeyken dense katil olunabilcek durum. evinde kalınan erkek arkadaşa göre değişir durum ama yine de bu kadar geniş olunmamalı.
yorucu bir halı saha maçının ardından, arkadaşının evinde sabahlamayı uygun bulan sevgilidir.

sevgilisinin işkillenmemesi adına, arkadaşının erkek olduğunu belirtme ihtiyacı hissetmiş, "özgeciğim ben bu gece erkek arkadaşımda kalacağım, ahmet var ya ahmet" demiştir.

hehe, korkmayın lan sevgilinizin düdüklendiği falan yok. siz arkadaşınızda kalın olsun bitsin.
"ben de bunu kabul edecem hee godoşmuyum lan ben!, oldu olacak beraber gidelim de threesome yapalım" diye yüzüne haykırıp, yerin dibine geçirilmesi gereken sevgilidir. * *
eceline susamıs sevgılıdır.
(bkz: cami duvarına ısemek)
canına susamış sevgilidir ve cinayet sebebidir.
günümüzde normal bir hal alan durumda olan sevgilinin kurduğu cümledir.
aşmış sevgili örneğidir.
çoğu kez dillendirilmese de gerçekleşen eylem.
-aşkım bu gece erkek arkadaşımda kalacağım.
+olur aşkitom kondomda vereyimmi?
-valla iyi olur aşkım ya hep aynı çiçekten bal almakta olmuyo, acıkta berksan a vereyim.
+?!..+-123!!!/?
bunu diyen kişi erkekse gayet normaldir.