bugün

nasa nın yaptığı açıklamaya göre, uydu enkazının bu akşam atmosfere giriş yapması bekleniyormuş. atmosfere giriş yaptıktan sonra büyük bir kısmının yanarak yok olacağı ancak, uydunun bir kısmının dünyaya düşmesi bekleniyormuş. pasifik okyanusu kuzeyine düşmesi öngörülürken, yapılan son hesaplamalara göre italya' ya düşmesi de yüzde onbeşlik bir ihtimal içeriyormuş. italya'da halkın bu gece evlerinden çıkmamaları ve yüksek binalarda olmamaları duyurulmuş.
bakırmış satsak iyi para eder aslında ama nerde bizde o şans. gökten şey yağsa bize, neyse devamı yok.
kontrolden çıkıp yörünge kaybettiği için atmosfere girecek ve enkaz haline gelecek uydudur. şu anda sapasağlamdır.
hurdacıların merak konusu.
Tuzla civarına düşse çok güzel para kazanırız. Oraya düşen hurdalar güzel para kaldırtır.
yaptığım hesaplamalara göre adriyatik denizine düşecek olan uydu enkazıdır. düşen parçalar atmosfere girince alev alacağı için gök yüzünde küçük bir aydınlanmaya sebep olacak ve bu olaya da sadece bir yunan balıkçı teknesindeki eski kurtlardan ahtapot avcısı yaşlı bir baba ve oğlu şahit olacaktır.

cisim yanık olacağı için hurdası para etmez. boşuna elin denizine girip ömrünüzü heder etmeyin derim.
yaptığım hesaplara göre fikirtepe sanayii ye düşecek enkaz.
(bkz: düşmez kalkmaz bi allah)
parçaları ebayde satılması gereken alet.
sokakta beklediğim uydudur. yolunu gözlüyorum.
bizim apartmanin tepesine hatta bu saatte matkapla duvar delmeye ugrasan komsumun tepesine düsmesini temenni ettigim uydu enkazidir kendileri..
kanaatimce uydurmadır ama uydu da olabilitesi yüksektir tabi.
merakla beklenendir. ama birinin kafasına veya bir yerleşim birimine çarpmasın aman.
az önce kafama düşmüştür.

geçen gün arkadaşlarla çöldeyiz, orda da kutup ayısı görmüştüm.
ya rebbi.. israilde nükleer silahların üstüne düşse ne güzel olur diye dua eden islam aleminin, büyük umutlarla düşmesini beklediği uydudur. acaba recevier bağlasak tayvan kanallarını çeker mi lan?
acikliyorum bana dusecektir. basimin ustunde yeri vardir zaten misafirperverligimi google earthden arastirmis da gelmistir. hos gelmistir, kostursundur dunyada.