bugün

Meşhur bir laf vardır. Suçlunun kim olduğunu bilmiyorsan işin sonunda kimin karlı çıkacağına bak diye. Bir düşünelim kim karlı çıkacak..... PKK...Hayır... yarından tezi yok tsk baskıyı arttıracak, pkk yı bomba yağmuruna tutacak, öldürdüklerinden çok ölü verecekler..... Feto ???? Hele hele amerikadaki seçimlerden sonra o götünü kurtarmanın derdinde... Almanya- amerika ? Biz birbirimizi bu kadar yerken ihtiyaçları bile yok birşey yapmaya.... Geriye kim kaldı ???? Bugünden tezi yok bunlar başkanlık sistemini engellemek için, başkanlık gelmedikçe bize huzur yok diye çığırtkanlık yapacak yandaş medyanın efendisi....
ülkeyi kendi malı yapmaya çalışan orospu çocukları ile pkk piçlerinin.
eylemi yapanlar salak değil danışıklı dövüş. başkanlık referandumunda sanılanın aksine hdp'lilerin çoğu evet basacak ama 1 kasım'da akepeye oy verenlerden hayır basacak çok olacağı için o açık kapanacak. bizans emperyalizmine hizmet eden akepe ve amerika emperyalizmine hizmet eden kürtçüler hiçbir zaman ayrılmadılar ya da ayrılsakta beraberiz. bunlar sürekli birbirlerinden besleniyorlar ve sonunda kaybeden bunlar olmuyor. çocuk sikiyorlar oyları artıyor, çocuk yakıyorlar oyları artıyor. bunların ötesinde bir şey olmadığına göre yine malum kesimin işine yarayacaktır.
bu bombayı attıranların işine yarayacak. anladı anlayan.
Seçildiğinde başkana sorarsın.

Bir soru.
kim başkanlık gelince bu bombalar susacak dediyse ona yarayacağı kesindir.
görsel
Bombalarla gelen haklar .bilin bakalım kimin işine yarayacak ?
(bkz: #35015111)
nerede dün ben yazdığımda hakaret yağdıran karaktersiz koyunlar? Bakın bakalım dediğimiz çıkmış mı, çıkmamış mı?
(bkz: 11 12 2016 gazete manşetleri/#35016562)
başkanlık sevdası için atılan adımlar.
" orta amerika tipi ihtilal "

Guatamelada tanıdık bir lider var..

O da aynı yoldaydı bir zamanlar...

Beni tek lider yapmazsınız, gerillalar sizi işte böyle mahveder, yok eder diye kendi istihbarat teşkilatı gerillaların bazı eylemlerine gözünü kapatır bazılarını da engellermiş.

Millet, bunu farketti birgün...

Sonra ne oldu dersiniz...

Millet uyandı tabiki..

işte bu tür istihbarat işlerine o zamanlardan bu zamana " orta amerika tipi ihtilal " denir oldu...
gene bizim mahalle bakkalı memoş abinin işine yarayacak cevabına sahip sorudur. zaten her türlü ipnelik şerefsizlik ondan çıkıyor. terör patlaması olur suçlusu bizim mehmet abi dolar fırlar suçlu gene o dış politika boka sarar suçlu hep o..

sabah fırına eppek almaya giderken baktım gevrek gevrek gazete okuyordu dün yenilen b.k ne kadar etkili olmuş onu okuyordu zağar.. iktidar mı ? saçmalamayın lan dünya liderimize oynanan küresel oyunlar onlar suçlu bizim mehmet abi. patlama oldukça adamın gücü artıyor amk..
70 maddede değişiklik öngören, denetim yollarını kaldırmaya çalışan Cumhurbaşkanı'nı devletin her şeyi yapan maddeleri dün akşam kim önerdiyse onlara yararmış gibi geliyor ama faiz lobisi fetö dış mihraklar göklerden gelen emir falan siz anladınız.
Hırsızlara tabiki, onların da kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım başkanlık uğruna değiyor mu sahiden?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar