bugün

siktir et o kızı yaramaz sana o.
"sen bi' dur yerinde, ben geliyorum".
daha fazla büyüme.
Aşk bir kere olur anın tadını çıkar.
Bilgisayar Oyunları oynama, içki iç, otostop çek, gitmediğin yerleri gör, gitarla daha çok uğraş. Düşünsem Daha bir ton çıkar herhalde.
Bugünki aklım o günkü yaşım diyorum.
Bi sihir numarası görmek ister misin evlat? Güzel.
*Karnına yumruk atar*
götüne koyim senin ne tavsiye vercem sana yarak kürek adamsın. suratına tükürsem ondan da anlamazsın.
Canım o kapıldığın, taptığın, aşık olduğun, uğruna uykusuz kaldığın, her şeyi feda ettiğin insanı lütfen büyütme gözünde ve en kısa zamanda ya ona yol ver ya da ilişkinizi düzeltip bu yollara girmeyi engelle. Prdn geçmişe dönebilior myz?
uludağ sözlüğe sakın üye olma. bi de az ye.
italya liginden uzak dur, danimarka ligine yönel, para orada.
çok asılma.
şimdi arkasından gözün mözün doluyor ya. asdfghjkl allahın ergeni.
sakın sigaraya başlama, sakın!
Kurban olduğum, içinden geldiği gibi.
yapma, sakın o yola sapma. önünde diz çökerim, nolur yapma. her şeyi analiz et ve istikametini düzgün çiz. boş ver başkalarını.

yapma be.
Bence 17 yaşım, bu yaşıma tavsiye verecek seviyedeydi. Estağfurullah diyip ceketimi ilikliyorum.
hayatta en çok önem verdiğin şeylere önem vermeye devam et.
ailene aldırma, bugüne kadar yanında olmadılar. bundan sonra da yanında olmayacaklar.
gelecek aynen planladığın gibi olacak. ancak sen asla planladığın gibi bir insan olamayacaksın.
Guzel kardesim. Birak liseyi falan adam akilli isine odaklan. kendine iyi bak elini kirma zirt pirt. Seviliyorsun aslan parcasi.
tünelin sonunda awp var gelme.
dünyada tek derdi olan sen değilsin
dünyanın en mutsuzu sen değilsin
hiçbir şey her zaman beyaz veya siyah değildir, hayat grilerle doludur.
bugün sahip olduğun düşünceler yarın değiştiğinde şaşırma.
tecrübeye inan, hayattaki en önemli ders tecrübedir
hayat devam ediyor
yolun daha çok çok başındasın
insanlar değişir, zaman ilerler, bugün var olan yarın yoktur. yani bir şeye ve kimseye fazla bağlanma.

mezuna kalma...
okulu bırak, gerekirse günde 10 tlye çalışıp günde 50 bitcoin al.