bugün

evet 14 şubata şurada 2 hafta bişey kalmış. büyük çoğunluk şimdiden ne hediye alsam telaşı içerisinde. büyük bir kesim o gün kol kola yemeğe gidecek gezicek falan.

hediyeler açılacak.
Maalesef ben değilimdir. Külfetli bi sikiş icra edeceğim.
başlık yanlış olmuş, doğrusu; bu 14 şubatta da kafası rahat olacak yazarlar.
bu benim hayatım boyunca 14 şybatı hiç kutlamadım yalnızlığı yalnız olmayı hayat felsefem yaptım az insan az duygusal acı.
Biz her 14 şubatta yalnızdık, bi eksikliğini de görmedik.
hep yalnız olduğumuz için çok şey etmiyor bize 14 Şubat falan. hatta o günün 14 Şubat olduğunu bile anlamiyon.
Geldim gençler ama okey takımını unuttum,batağa düşeriz bizde nabalım.
bu sene aranıza katılıyorum beyler.
kafa daha rahat ama doğru.
Takvime baktım cumaya denk geliyormuş. ben değilim. Ohh be sevindim.
Yıllardır süregelen bir gelenek gibi bir şey oldu 14 şubatta hep yalnızım...
Benimdir.
Üff benim ya.
aşkta her zaman kaybeden biri olarak yine bu yılki 14 şubatta yalnız olacağım.Anasını sikeyim böyle işin.
14 şubatta yalnız olmak sıkıntı değil 16 şubat doğum günüm.
14 şubat'ta ne var ki?
30 küsür yaşantımda 1 sene hariç tamamında olduğu gibi gene aralarında bulunulacak kitledir.

(bkz: forever alone)

hiççç öyle luzırrr luzırrrrr diye bağırmayın. yok efendim hediye alalım yok efendim şuraya gidelim. 40 tane şey düşünürsün aralarından en güzellerini seçersin. seçilen mekana geçer oturursun hediyeni takdim edersin ama karşındakinin suratında o hayal kırıklığını görürsün yüzde 60-70 ihtimal ile. ne gerek var anasını satayım varsa sevdiğin aşık olduğun birisi size her gün 14 şubat zaten.
14 şubat gelince sevgilimle aramı açardım saçma sapan şeyleri sevmem. 2 yıldır uğraşmıyorum böyle şeylerle mis gibi.
Olsa da olur olmasa da olur bir gün işte, aman boşverin gitsin. Sadece o gün sokağa çıkmayın, sosyal medyaya bakmayın yeter. Sorunsuz atlatılır.
hiçbir 14 şubatta sevgilim olmadı.
o tarihte yalnız olanlar biribirine mesaj atsın. yüzyılın fikri benden geldi.
Nöbet çıkışı olduğum için uyuyarak geçireceğim bir gün olacaktır.