1. 1.
  müthiş bir rus dizisi. bizim dandirik kurtlar vadisinin rus versiyonu olarak değerlendiren çok insan var lakin bence tam olarak öyle değil. evet, mafya, polis gibi unsurları fazlaca barındırması nedeniyle benzerlik gösteriyor fakat prodüksiyon ve senaryo kalitesi olarak çok daha üstün bence.

  bu dizi alexander belov, cosmos kolmogorov, valeriy filatov ve Viktor Pchyolkin isimli dört gencin gençliklerinde yaşadıkları "bir" olayla mafya dünyasına karışmalarını ve yükselişlerini ve tabi ki inanılmaz kardeşliklerini anlatıyor.

  ingilizce altyazıyla yeni izleyebildiğim bir dizi bu. tek sorun rusça'yı anlamamak oldu, ingilizce altyazı imdadımıza yetişti tabi ama bazı cümlelerin tam çevrilememesi ve tam anlaşılmaması sıkıntı yaratmıyor değil. yine de kesinlikle bir şekilde izlenmesi gereken bir dizi. 15 bölümcük.

  "We are together since the first form, and for everything we do, we take responsibility together. We are The Brigade!"
  ... stoudemarionash
 2. 2.
  kurtlar vadisi yanında halt etmiş. rusya da erkekler de varmış dedirten dizi. taşşaklı bi şey. ekşın olayları bolcana. başroldeki çocuk çok efendi.
  -1 ... jigsaw2
 3. 3.
  (bkz: odin za vseh vse za odnogo)
  ... jigsaw2
 4. 4.
  dokuzuncu nesil yazar.
  ... coster
 5. 5.
  youtube'da çeşitli rus dil kursu hesaplarında ilk bölümleri bulunabilen ancak kalan bölümlerini bir türlü düzgün upload eden olmadığı rus mafya dizisi. birisi arşivinden çıkarıp son bölümleri de düzeltse süper olacak.
  ... bomboneracci