bugün

bile bile kendisini ateşlere atan ve çok bilmişliğinin bir işe yaramadığını yavaş yavaş hayattan öğrenen kızdır.

acı gerçekler sayesinde sahte aşkını esmerlere satan kızdır. güvenilmez.
adriana lima gerçeğine rağmen, kafasına poşet geçirip becerdiğim kızdır.
ferrari istemesine rağmen opel vectra alan adamın dişi versiyonudur.
sana bilemem ama bana aşık olanı ağzının tadını biliyordur.
angelina jolie, adriana lima, vb, vb gerçeklerine, evet gerçeklerine, rağmen o kıza aşık olabilecek erkeği arayan kızdır.
brad pitt gibi 10 tanesi gelse sevgilisine değişmeyecek kızdır. aşk, sevgi, bağlılık böyle şeyler işte. (bkz: gönül kimi severse güzel odur).
angelina jolie gerçeğini düşündüğünden olabilir.
saçma başlık.

brad pitt görüntüdür, aşık olmak görüntünün çok ötesinde bir iştir. bu başlıktan bazı şahısların ne brad pitt´i ne de aşkı, ne de kızları anlayamadığını, anlıyoruz.

brad pitt´le oturup bi sohbet etmek lazım, belki çok ukala, burnu yükseklerde, herkese "hadi lan sen de kimsin?" havaları yapan birisidir. öyle ise, benim tanıdığım bir sürü kız çok güzelde olsa öyle bi adama aşık olmaz.

dediğim gibi kadınları tanımayan birisinin düşüncesidir. aşkı da tanımıyor şahıs. geldiği çıkarım yanlıştır.
brad pitt'i yakisikli bulmuyor olabilir.
aşık olduğu kişi hafiften brad pitt'i andırıyor olabilir.
Sana bana aşık olan kız demiştin de kendi adına konuş kardeş sana aşık olan vardır dsp bana aşık olan yok Amk.
Bazıları için varolan kızdır.
milyonda bir şansını kaybetmiş bir kızın son çaresizliğidir.
olan var olmayan var.
bret pit babası yaşında olduğundandır.
en azından bunun farkında olmak bile birşeydir...
elindekiyle yetinmeyi bilen kızdır.
Yokluktandir elindekine razi olan kizdir.
efenim şöyle ;

(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
Bunu hala neden yapıyoruz bilmiyorum.
Brad pitt in haberi bile olmayacağı için.
"et yiyen hayvansever" başlığı gibi gereksiz bir başlık. Doneleri yanlış değerlendiren, kafası pek de basmayan, az basan kişilerin düşünme şekli.

Ama bu başlığın olması gene de güzel. Görürüz kim neymiş...
Brad lüks pastane pastası, sen ben evde hazırlanmış hanımeli past... şaka şaka. Brad Pitt bi' Cüneyt ya da Tarık etmez. Kadir'in karizmasının yarısının çeyreği bile yok herifte. Hatta Alain Delon'un getir götürünü dahi yapamaz. Yakışıklılık kavramını çok yanlış anlamışsınız.