bugün

vay amk bunu da gördüm lan.
koca adamım brad'i görünce benim bile dibim düşüyor herifçioğlu kalkmış ben ondan yakışıklıyım diyor.
hassiktir amk özgüvene bak!

bir garip erkek modelidir.
halt yemiştir.
ben değilim, birkere tarzlarımız farklı, ben esmerim.hayır george clooney'le kıyaslasan belki mümkün.
brad pitt ten yakışıklı ama ünlü olmayan erkektir.
(bkz: belkide)
matthew fox un demesi olası.
Vardır ya da öyle zannediyordur kendince.
ajdar tarafından katıldığı bir show programında söylenmişliği vardır.
(bkz: josh duhamel)dir muhtemelen.
bildiği birşey vardır...
(bkz: buyrun benim)
eksilemeden önce bi dinleyin:
bu gavurların yaşlılıkları çirkin oluyo gerçekten de ve maalesef brad pitt'in eski yakışıklılığı yok. henüz çirkin değil tabi ama nerde eski brad pitt, nerde şimdi ki! dolayısı ile bu halinden yakışıklı olduğumu rahatlıkla iddia edebilirim.
yakışıklı olabilme ihtimali mevcuttur.
jude law dır. kendisi üzerine yakışıklı adam daha görülmedi ve yahut gelmedi.

bakınızzz:http://img820.imageshack.us/i/fantastikjudelaw663677.jpg/
(bkz: ajdar vs brad pitt)
diyen kişiye göre haklılığı değişir, ian somerhalder ve hayder christiansen gibileri ise bize .. yemek düşer.
-haydar abi bir sorunum var?
-nedir?
-kız arkadaşımla tam yatacaktık..
-eee?
-brad pitt'den yakışıklı olduğumu iddia ettim, beni terk etti.
-haldun.
-efendim abi?
-bi siktir git haldun.
-tamam abi.
(bkz: mehmet günsür)
angelina joile den güzelim diyen kızla müthiş ikili olurlar. (ellemeyin kör-sağır ağırlasınlar birbirlerini)
(bkz: ajdar)
johnny depptir.
kendisine gerçekten aşık kızın verdiği gazla bunu yapan erkektir. kız söylerse doğrudur sevgilisinden yakışıklısı yoktur elbet ama erkek söylerse "sana n'oluyor lan nasıl egoistliktir bu" denir; azıcık da kötek... oh mis*.
tecrit hastasıdır olsa olsa.
(bkz: brad pitt de kim lan)

ben değil benim hatun dedi. şımardım tabi lan *
sarı saçlı renkli gözlü avrupai tarzda bi sıfatı olduğunu düşündüğüm bi insan profili gelir gözümün önüne, bunu söyleyen kişi daha çok ona benzediği için söylemiştir bunu zannımca, ondan daha yakışıklı olduğunu düşündüğü için değil..
kürttür.
hayallerde yaşıyordur.