bugün

bu işler kısmet işi nasip işi pekte büyük konuşmamak lazım ama yinede çok mecbur kalmadıkça hayır. ancak çocuğu yoksa ve evliliği 1-2 ay sürmüşse belki.
2 el karı konumuna girdiği için evlenmem. karı sıfır olacak. evet...
Her malın müşterisi vardır. Teşbihte hata olmaz denir ki; "Kör malın topal alıcısı olur." Herkesin konumuna durumuna kalbine göre hareket tarzı özgürlüğü şahsına aittir. Kendisi razıysa kimseye karışmak düşmez. Kimseyi de alakadar etmez. Öyle boşanmış kadınlar vardır bakirelerden on kat iffetlidir. Tercih meselesi. Ayrıca ikisinden biri tercih edilecek olsaydı zina eden biri yerine boşanmış birisi nur ala nur olurdu. Hatta boşanmış bir kadınla evlenmede kolaylık varsa ve şayet kişi kendisinin harama (zinaya) düşmesinden endişe ediyorsa bu taktirde o kişinin derhal evlenmesi farzdır. Orada bekar yada boşanmış hesabı yapamaz o kişi. 1. Derecede kendisini zinadan koruması üzerine farzdır onun. Acilen derhal evlenmesi gerekir.
evlenen evlenmişse, bizlere de sadece "bir yastıkta kocasınlar" demek düşer.
Bu tartışmayı da anca bizimkisi gibi 3. Dunya ülkelerinde görebiliriz.

Başkası kullanmış ben naaapim, 2. El o diyen ibneler tanıyorum ben.
Lan olum birini seviyorsan evlenirsin, bitti gitti. Daha önce evlense ne evlenmese ne neyin kafası bu?
O zaman daha önce sevgilisi olmuş insanlarla da evlenmeyin, aynı şey amk.
türkiye böyle bir soru(y/n)u olgunlukla karışlamaya hazır değil.
Bayanla evlenmem, kadinla evlenirim.
Seversem evlenirim. Bosanmis, soyle olmus boyle olmus sikimde degil. Seversem evlenirim.
ahlaklıysa sorun olmaz benim için. Fakat evlenmeden önce fahişenin önde gideniyse evlenmem (ruhsal fahişelik yeterlidir).
Gerizekalısınız patlak lastik ne lan normal hayatında lastik mi sikiyosun arabanın vitesine mi oturuyosun tanımların cinsel sorunları olan bir kişilige benziyo sıfır araba fantazisi algıladım sende.üzüldüm delikanlı vitese otur otur ömür geçmez.
Çocuğu yoksa olabilir.
evlenirim. hiç evlenmemiş tribi çekemem mk. yok istemesiydi, yok çeyiziydi yok nişan hazırlıklarıydı, yok yüzüğüydü, yok kına gecesiydi yok nikahıydı yok şuyuydu yok buyuydu. ha her kadın bunlardan illa ki olsun ister ama bunu isteme biçimi bile kadının karakterini ortaya koyar. illa ki de yapılır yani ama maddiyata dayalı süslü püslü boncuklu şeylere önem vermez o kadın. boşanmış bir kadının ikinci evlilikten beklediği sadakat ve güvendir. çok kafanı şişirmez boş şeylerle.. cinselliği ödül olarak kullanmaz. saçma sapan yerlerde trip atmaz. bir kadın ikinci kere evleniyorsa ve çocuğu da varsa tek istediği çocuğuyla beraber asgari düzeyin bir tık üstünde sosyal hayatına devam edebilmektir. eğer sende olgun bir ilişki istiyorsan sevgiye değil daha çok güvenin ön planda olduğu evlenilir tabi.. aşk dediğin cicim micim fantezi ayları geçtikten sonra kayboluyor zaten. maksat yalnız kalmamak yeri geldiğinde konuşabildiğin başını yaslayabileceğin, sarılabileceğin birinin olması illa da ortada aşk olmasına gerek yok. güven en önemlisidir. beraberinde sevgiyi de getirir.
adam başlık açmış altına da entry olarak demiş ki sıfır araba gibi düşünün, düşüneyim dedim lan sen o arabaya binmeden önce kaç kişi test ediyor onu, bu nasıl bir düşüncedir gavat misin sen sorusu aklıma geldi. özetle vereceğin örneği sikeyim öncelikle...

diğer bir durumsa şu: evlenmekteki amaç ne? boşanmış kadının boşanma sebebi evlilik gereklerini yerine getirememiş olması ise, evlenmemek daha uygundur: farklı sonuçlar beklemenin alemi yok.

ama kadının boşanma sebebi eski eşinin evlilik gereklerini yerine getiremiyor olması ise kişinin kendisine şunu sorması lazım: benden bir kadına eş, bir çocuğa baba, bir insana hayat arkadaşı olur mu. bu sorunun cevabını verebiliyorsanız evlenmekte sakınca yok.
yıl 2018 instagram diye bir şey var. diyorsun ki evlenir misin ?

evlilik, kurallarını sonunda öğrendiğin bir çeşit kumardır.
Ulan koskoca ingiltere prensi dul kadınla evleniyor sizin dert ettiğiniz şeye bak.
2. el oto pazarından çıkarak kurduğun bu yanlış analojiye ne cevap beklediğin de çok açık sanıyorum. O yüzden sen evlenme kardeş, milletin ne nane yediğini de s*ktir et.