bugün

Spor, kitap, sinema.
Uyku ile.
Montla sıç.
görsel
boş vakit yoktur, boş insan vardır.
Doldurarak.
değerlendirince boş olmuyor. Ondan değerlendirmiyorum boş daha güzel.
Evimi toplayıp eşyalarımı organize etmek bunu kamerayla çekip dağınık halinden toplanmış haline kadar hızlı cekimde izlemek zevkli oluyor.
Bir çok yöntem var aslında ama hangisini seçeceğiniz size kalmış.

1-Kahveni alıp deniz kenarında kulağında kulaklıklarınla oturup denizi izlemek,gerek yazmak,gerek okumak.
2-Gönlünce gezip tozmak zaman kısıtına takılmadan.
3-Evde kitap okumak,dizi-film izlemek.
en başta dans. ya da giyilebilecek en çılgın kıyafetleri giyip gezmek. kulaklıkla.
mor taytım ve rock girl olabilmek adına aldığım tişörtüm benim işimi geçen görmüştü.
bir diğeri, sokak köpekleriyle tanışmak. yüz verdikleri için köpekler diyorum. her birinin farklı kişilikleri olduğunu ve başka başka şeylerden hoşlandıklarını görmek çok mutlu edici bir deneyim oluyor.
bir diğer ve özellikle moral bozuksa çok iyi gelecek aktivite, en sevdiğin insanlara ufacık mutlu olacakları bir şeyler almak, yapmak, hazırlamak. en basitinden bir mektup bile olabilir. ya da kitap ayraçları hazırlamak, onların seveceği bir şeyler işte. beni çok iyi hissettirenler bunlar.
daha çok seks.
Miktara bağlı olarak alternatifler gelistirilebilir. 5 dk bos vakitte sozluge girilebilir mesela. Ama 3 saat bos vakit varsa seks tabii ki. Seks yapacak birisi yoksa sinema.
Dil öğrenerek, yazı yazarak, mitoloji okuyarak...
bol bol kitap okuyarak.
Netflix de dizi izlemek uyumak, enrty girmek.