bugün

pek sık kütleten biri değilseniz her kütletmede maximum rahatlama seviyesine ulaşırsınız. fakat düzenli olarak günde 2kez boyun kütleten biri iseniz bir zaman sonra boynunuzu kütletmediğinizde ağrılarınız olur ve kutletirseniz de bu sefer daha şiddetli ağrı ve acıya sebebiyet verir. uzun vadede de eklemlerde kireçlenmeye kadar gider.

Diyeceğim odur ki başlamayın , bırakamazsınız.
boyun kütletmekten tek farkı 40 kaplan gücünde olmasıdır.
(bkz: kireçlenme)
karşı tarafın canından can alan harekettir.

tam sıcak arkadaş ortamı kurulmuştur. hoş bir sohbet havası... sonra o eleman gelir ve boynunu kütletir. göz bebekleri bir anda büyür çevredekilerin. herkes içinden napıyor bu amına koyduğum der, ama dışa vuramaz, bozuntuya vermemeye çalışılır.
bazen kavga etmeden önce rakibe gözdağı vermek için yapılan boyun hareketi..

şu demektir kanımca; çok sağlıklıyım, hazırım, kendi canımı bile yakarım, seninki nedir ki vb.
sanki vertebraları diziyormuşsun hissi verir kütür kütür.
vertebral dislokasyona kadar gidebilecek zararlar verir. yapmayın.
Bi erkeğin toplum içinde boynunu ve kafasını banyodan çıkmışta kurulanmak için silkelenen köpek misali olmadık zamanda çatirt diye sağa sola cevirip kendinden nefret ettirdiği durumdur. Yapılmamalidir.
yataktan kalkıldığı an hasta olduğum 2 şeyden bir tanesidir.

1. seks
2. boyun kütletmek.
kişinin emeklilik yaşının geldiği belirtisidir.
bir berberin müşterisini rahatlatmak için yaptığı fakat müşterinin ölümüne yol açan tehlikeli harekettir efenim. bir de bir bel kütletme değildir. (bkz: bel kütletirken ufaktan değdirmek).
damar damar ustune binmek nedir ya.
yil olmus 2015 hala birbirinin ustune binen damarlarimizin oldugunu sananlar var.
bu iş fizyoterapide servikal manipulasyon adiyla bilinir ve uzman bir fizyoterapist tarafindan hasta yatis pozisyonundayken yapilir. bu sekilde hic bir zarari yoktur.
fakat bunun bile sik sik yapilmasi yanlistir cunku etkisini yitirir.
bu aciklama uzerine hala damar damar ustune binmesini dusunen varsa sikeyim o altta kalan damarini.
(bkz: fizyoterapist)
devletin tepesindeki isimlerden biri kafadan tutarak kaldırmak suretiyle kütletiyorsa bir bildiği olsa gerek..
(bkz: Muharrem Güler)'in mahrum kaldığı zevktir.
Cok rahatlatir aslında ama ben bi kere yaptim 3 gun boyunca boynum sola yatik kaldim kıpırdayamadım falan. O gün bu gündur yapmiyorum. Siz de yapmayin.
Sabahları uyanma esnasında yapılandır çok zevkli mk. Zevkli olan çok şey gibi zararlı mı bilen varsa yazsın.
Zararlıdır. Bir üstteki entrye cevap gibi olacak hatta oldu amma buraya gelirken bunu yazacaktım, şans. Ne ise direkt kırtlatırsanız felç bile olabilirsiniz ilk önce boyunu yumuşatıcı hareketler yapılmalıdır allah muhafaza.
Kuzenimin kafası yerinden çıktı kablolar tutuyordu sadece aman dikkat.
Migren ağrısı gelirken yapılırsa ağrının gelişini hızlandırır.

Not: migren belasına tutulmuş olanlar bilir. Ataklar önce ensede ve boyundaki kasılmalar ile başlar.
parmak kütletmek kadar zararlı bir eylemdir.
Işık hızında soğutan eylem.
diz ve el parmakları ile birlikte orkestrasyonunu yaptığım sabah eylemi.
yıllardan beri ara sıra denediğim ama bir türlü başarılı olmadığım hede.

kütletenlere hep imrenerek bakmışımdır. hep!
hem kendi vücudumu deliler gibi kütletirim hem de milletinkini. başkasını kütletmenin tehlikeli olduğunu biliyorum, kütleten de biliyor, ama bu işin içindeki herkes deliler gibi zevk aldığından arkadaş çevremde kiropraktist olarak kullanılıyorum. manyak eğlenceli bir şey.
Bizim bi ahmet abi vardı. Kafasını iki elinin arasına aldı. Kütürdeteyim derken kırdı boynunu elinde kaldı. Küt diye gitti rahmetli. Toprağı bol olsun.

Elinizin ayarı kaçmasın yani dikkatli olun!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar