bugün

zayıfsa pek sorun teşkil etmez.
(bkz: bodur tavuk her dem piliç)
(bkz: devede de boy var ama eşek çekiyor)
boyu 1.90 olan avarellerden daha iyi meziyetlere sahip olabilirler.
not: kısayım, ama erkek değilim.
(bkz: aşık olduğum erkekler)
sevilmeyen erkeklerdir. uzunu daha makbuldür.
genelde uzun boylu kadın takıntıları oluyor.
(bkz: hiç benlik değil)
sevgilisiyle aynı boydaysa yada ondan kısaysa kolunu onun omzuna atıp yürüme eyleminde başarılı olamayan erkektir.
Ekmegi yiyen erkeklerdir. 185'im ama ustume de atlamiyorlar.
-5 puan demek gözümde. tıpkı boyu kısa olan kadın gibi.
arkadaşım insan insandır. tartişacağımız konu eğer fiziksel görüntüyse kimi kısa, kimi uzun adam sever.
yok kısa boylu kadın olmak, yok kısa boylu erkek olmak her kuşu sktik leylek kaldı amk.
önemli olan adam gibi adam (ya da kadın) olmaktır. nokta * fazla mı asabi oldum ne *
1.70 sınırı ile polis olamamaları bazıları için büyük bir sorundur.
cem yılmaz gibidir. kısa boylu erkekler daha mı zekidir bilinmez ama hep daha atik, hızlı ve sempatik olurlar.
götü yere yakın olandan korkacaksın.

ata sözü değil ama bi baba sözüdür.

buna binaen az biraz uzak durulması gereken erkeklerdir.
Acıdığım,ortalamanın altında kasıntı bamyalar.
kısa olduklarını asla kabul etmezler.*
penis boyutu uzun boylu adamlardan daha fazla olduğu rivayet edilen erkek türü.
1 60 boyunda olan Arizona dream in de dahil olduğu erkeklerdir. ya da beni cüce kategorisinde değerlendirmek lazım, bilmiyorum.
Erkeğim ben yea diye ortalıkta gezinen sümsüklerdir.
kısa boylu kızlarımıza laf etme hakkı olmayan erkektir.
Erkekler kelimesinin önüne 'fasulyeden' ibaresi getirilmesi gereken erkeklerdir.
sevgilisinin başını omzuna yaslayamayacağı erkektir.
kısa boylu erkeklerdir. ama neyden kısa? kısalık ve uzunluk göreceli kavramlardır. yani uzun demek, başka bir şeyden uzun olmasını ifade etmeyi gerektirir. bu mantıkla bakıldığında 180 cm de 190 cm'den kısadır. neticede 160 cm de 150 cm'den uzundur. ayrıca burada çok özlü bir sözü ifade etmekte fayda vardır.

(bkz: önemli olan boyu değil işlevi)
yolda yanlarından geçerken eğer uzun boylu bir kızsanız dönüp dönüp size bakmaları mümkündür. ha bir de şöyle bir durum var, eğer bu kişi 16 17 yaşlarındaysa hâlâ uzama imkanı bulunur. benim kuzen figürü ile bir zamanlar aynı boydaydık şimdi boyu 1.96. erkekler için hâlâ umut var, süt için, basketbol oynayın derim.
Hayatları boyunca ''kızlar neden uzun erkeklerden hoşlanırlar'' sorusunu soran 1.70 in altındaki erkeklerdir.
(bkz: geçen gün gene kısayım)

(bkz: kendinden uzun bir kızla sinemaya gitmek)