bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Kısa kaya tırmanışı. Kaya blokları veya yapay duvarlarda yerden çok yükselmeden, küçük, zayıf tutamak ve basamaklarla yapılan, dinamik hamlelerde içerebilen tırmanış şekli.
  1 ... sunborn
 2. 2.
  patlayıcı güce dayanan bir kaya tırmanış türüdür. boulder genellikle kısa kaya kütleri üzerinde zirveye çıkılacak rotalar bulunarak yapılır. zirve dediğimiz 1-2 metrelik bir yüksekliktir.
  bir de bunun yüksek kayalarda yapılan çeşidir vardır high boulder olarak bilinir. izlerken bile adamı korkutan cinsten bir şeydir. 6-7 metre yükseklikte, hiçbir emniyet malzemesi olmadan ve her an bir düşme riski ile tırmanmak. gerçekten çok zordur.
  ... yigidi oldurdum hakkini yedim
 3. 3.
  colorado'da dag etegine kurulmus sehirlerden biridir. Pearl Street boyuncaki alisveris yapabileceginiz dukkanlar ve sehirdeki universite sayesinde golden'dan daha canli bir sehirdir. en azindan sinamasi vardir. *
  ... komsu kizi duriye
 4. 4.
  Kısa kaya olarak tercüme edilmiş en fazla üç dört metre yüksekliğe çıkabileceğiniz ama amacın yükselmekten çok zor hamleleri yapabilmek olduğu bir çeşit tırmanış şekli. Genellikle negatif yüzeylerde kol ve parmak kasına yüklenilir.
  ... tirsiksansar
 5. 5.
  bir ned collette şarkısı. güneşsiz bir günün güzel bir tasviri gibi bir his bırakıyor ama bir kere dinleyince o karanlık günü sevmeden de edemiyorsunuz.

  http://www.youtube.com/watch?v=zgykzjxjmbm+
  ... populizmin köküne kibrit suyu
 6. 6.
  Genellikle ip kullanılmadan, az ve zor hamleler ile kısa kayalarda yapılan bir kaya tırmanışı dalıdır. Boulder tırmanış yapmak için; ellerin terlemesini önlemek için magnezyum tozu, düşme riski için crashpad adı verilen minderler, ve Friction adı verilen özel kaya tırmanış ayakkabısı yeterlidir.
  ... muratdelibass