bugün

Her türlü döşeme işlerinde kullanılan bir alet. Evet.
Döşeme işinde kullanılan alet.
akışkan iletimi aracıdır efendim..
bir yerden bir yere akmak istiyorsanız, böyle vıcıl vıcık sulu bişeyseniz tam size göredir..
görsel
şuraya bir boru çizelim.

görsel
erkekler kendi cinsel araçlarına verirler boru ismini, boru ismi pipisine takan erkeğin bilinç altında boyut ve kendine güvende eksiklik vardır.
boru değişik ebatlarda olan ve bir o kadar yerleştirmeye elverişli kısımlara döşenen, atılan ve sokulan bir parçadır.

kanalizasyon borusu, hortum borusu, ya da erkelerin cinsel anlamda belirttikleri borular , borulara örnek teşkil ederler. evet.
Ti
(bkz: leb demeden leblebiyi anlamak)
haftasonu fenerbahçe'ye döşenecek icattır.
bir takımın isminde yer almaması gereken hede:
(bkz: sanica boru elazığspor)
Kah kalın, kah ince fakat uzun şey.

Koyduk mu?
bir şaşırma ifadesi olarak da kullanılır.
ya da olguya dikkat çekmek için.

golf bu boru değil amk gibi.
böylem bişedir:
görsel
göte kaçıp müebbete sebebiyet verebilmektedir.
bazı kişilerin bugünlerde ağzına almaktan keyif aldığı materyaldir.
Talley Defense Systems firmasınca tasarlanmış 66 mm çapındaki tek atımlık 'm72-law' hafif tanksavar silahının, atış yapıldıktan sonra elde kalan içi boş silindirik mermi kızaklama bölümüne bir dönemin genelkurmay başkanı ilker başbuğtarafından verilen ad.

görsel
galatasaray ın ispanyol ekibine bu gece döşeyeceği silindir biçiminde maddedir.
kalp doktoru kadar, boru döşeme ustasınının da, aynı forsa sahip olduğunu anlatan reklamın, malzemesi olan objedir. not: o kadar okuyup kafa patlatacağına git bir boru ustasının yanında bir sene de aynı mertebeye ulaş. düşününce ne kadar saçma reklam be.
genelde ustalardan çok futbolcular döşer.
(bkz: erman toroğlu)*
(bkz: biraver)
askerlikte rahatsın, iyisin, iş güç yok osura osura uyu manasında bir tabirdir.
yetenek sizsiniz programında 3 arkadaş ellerinde borularla müzik yapmıştı.yurdum insanı ne kadar yaratıcı...
(bkz: tüf tüf borusu)
börü olarak yazıldığında kurt anlamına gelir. ayrıca waffen ss'in gsd sinin ismidir. mama manyağıdır.

(bkz: börün olayım)