bugün

Ayrılıkçı, mustafa kemal den hazzetmeyen hede.
Haklılığını yaptığı açıklamarla kaybeden yazar.
(bkz: üniversite okurken aileyle yaşamak/#30721315)

sonra bu tipler gelip "türkiye gelişmiyor abi 3. dünya ülkesiyiz ya" minvalinde kelamlar ediyor. üniversite ile kerhaneyi ayıramazsan böyle olur tabiî.

neyse, güldüm gece gece.
piyasasını istemeden bozduğum güzide yazar. *
e-chp'lidir.
ifadelerinde chp yerine e-chp derse sevinirim. *
bir entry'mde atatürkçü olmadığımı belirttiğimi iddia eden yazar. geçen haftalarda bir entry'de sözlükte kendimi atatürkçü olarak tanımlamadığımı, sosyal demokrat olarak tanımlamayı tercih ettiğimi belirtmiştim sadece. atatürkçü olmasına atatürkçüyüm yoksa. ama sosyal demokratlığım atatürkçülüğümden daha ağır basar tabi, bunu her yerde belirtirim.
chp'li olduğunu iddia ediyor fakat bir chp'liden beklenmeyecek entryler giriyor. hayretle izliyorum.
adam gibi adamdır. bir kere kaypaklık yapmamaktadır düşündüğünü söylemektedir. sözlükten hatun kaldırmak için gavata ya da duyarlı görünmek için tatlı su hümanistine yatmamaktadır. göte göt demektedir hatta hızını alamayıp götoğlanı bile demişliği mevcuttur. gaziosmanpaşalardan, esenlerden, adalardan, modalardan gelen bir neslin evladıdır. muhtaç olduğu kudret sol frame de mevcuttur... takdir edilen yazardır.

vur gavatlar inlesin!