bugün

Indie-elektro tarzlarıyla müzik piyasasına şahane bir giriş yapmış ikili. ayrıca sahne show'ları anlatılmaz yaşanır cinsten.
29 Mayıs 2010 tarihinde Ladytron ile birlikte Bronx Pi'yi yıkacak grup.
Solisti Aslı KÖSE , klavyede Doruk Öztürkcan'ın bulunduğu indie-disco türü müzik yapan grup. Stanbul adlı şarkısında 2 kez olan sessizlik beni etkilemiştir.Sadece yürtdışında satışa çıkan Idolize Yourself adlı albümleriylede sevenlerini büyülediler.Kendileriyle yakında iletişime geçtim Stanbul adlı şarkılarına klip geliyormuş haydi hayırlısı
Geçen gün machine'daydılar.***
bu ikiliye hastayım arkadaş. insan eğlendirirken bu kadar eğlenir mi? parasını biz verelim siz bizden çok eğlenin, ohh hayat size güzel vallahi.
bi'an ciddi söylüyorum sandın kabul et. bu kadar eğlendirmelerinin tek sebebi bu işi severek yapmaları. sizi seviyorum çocuklar.
bu akşam bronx pideler..
çakma the ting tings. şu müzisyenlerin bazılarını anlamıyorum ben. türkiye'nin x'i olmak için kıçlarını yırtıyorlar. özgün olsalar azıcık, biz de gönül rahatlığıyla alkışlasak keşke.
28 ekimde indigodalar.
çakma the tings tings falan da olsa adamlar yapıyor , eğlendiriyor , iyiler. Bunları kabul etmek lazım. Türkiye'de kaç kişi öyle tarzda müzikler yapabiliyor ki ?
bu gece eskişehir up and down'da sahne alacak indie-elektro müzik yapan grup.
Geleceğin grubu, müziği budur efenim. şimdiden yazıyorum buraya ilerde ben demiştim demek için.
(bkz: entrylerle dolacak buralar)

edit: dinlemeniz için;
http://www.youtube.com/watch?v=Uz_RkKUhxdw
disko kralı'nda giriş yaptıklarında yine feyyaz'ın showlarından birisi başlıyor zannettim. dolayısıyla çok büyük hayal kırıklığı yaşatmış gruptur. grup-muş.
albümleri sadece yurtdışında satılıyordu.bu yıl türkiyeye giriş yaptı o albümler.aldım.dinledim.güzeldir.dinleyiniz.
"aslı köse canım arkadaşım" ın solistliğini yaptığı grup.