bugün

ağzının tadını bilen, diğer bazı hemcinsleri gibi çorba kültürüne ön yargıyla bakmayan kız. afiyet olsun.
bütün gün ağzı leş gibi sarımsak kokacak kızdır. ama yerim.
beraber işkembeciye gğideceğimiz kızdır.

kezban mezban farketmez*.
Yuh ayı ! Denilecek kızdır.
sirke katmayı unutmasın diyeceğim kızdır.
şırdan yiyen kız la samimiyet yarışına girer.
lokantadan çıktıktan sonra.
entel geçinecek kızdır.
sarışın renkli gözlüyse eğer, hergün çorbacıya gidilesi kız.
sakso da çeker.
Öpüşmemek için yol yapıyordur.
sakatat seven kiz mi olurmus dedirten kizdir.
Birde geğiriyim mi. Çok pisim mk.
sevgilisinin zoruyla içiyordur. Aah ahh bir dönem sabahın köründe az içmedim.
kim ne derse desin baş tacıdır. biz höpür höpür götürürken seviyoruz da kızlarımız neden sevmesin. hem yapmacık da değillerdir. öyle yiyenlere iğrene iğrene bakan tikinurlardan değildir. kadının hasıdır.
Kadının dibidir öyle salak kadınlar gibi ıyyy, miyy, kem kum etmez. Hatta o derece mükemmeldir ki, seni o sarımsak kokusuna rağmen öper.
Kafa dengidir.
Rakı da icer.
Adam dır adam. Bir kadının en güzel olduğu an kendi olduğu andır . Doğal. Tabi abartmamakta yinede fayda var. Hijyenininze sonuna kdar özen gösteriniz lütfen. ilişki ne kadar ilerlerse ilerlesin onu sakın bırakmayın nolur. Sonra ayrılıyorum ben işte dayanamıyorum.

(bkz: ıyy git be ötede oyna)
en asil duyguların insanıdır. onu alın sevin. tabi ki dişlerini fırçaladıktan sonra.
Kızı erkeğimi var işkembe diyoruz allasen. Seven herkese selam ve afiyet olsun.
kelle paça bulamamış kızdır.
allah yakınlarına sabır versin kızıdır.
öpüşülesi kızdır.
Kendisi ben olurum.

Yalniz olmanin faydalari. Kokacak dusuncesi olmadan istedigini yersin.
O değil de tansiyonum düşsün diye hergün çılgınlar gibi sarımsak yiyen babaanne daha kötüdür. Tansiyon ilacı olmasına rağmen bu kadar çok sarımsak tüketmesi korkunçtur. koku artık onla özdeşleşmiştir. anlatılmaz, kalbi kırılmasın diye bişey de denmez, dense de dinlemez. O evde yaşamak zordur. ne desem boştur.
pek etobur sayılmayan kızdır. baharattı, sarımsaktı, işkembeyi arada kaynatır.
(bkz: the revenge)