bugün

valla şöyle binanın ucunda dursun böyle karşımda, tekmeyi ben basarım. şu an öyle bir psikolojideyim. güle güle git dostum.
(bkz: troller bile sıkılıyor bu amk sözlüğünden)
gerçekleştiği taktirde, onu tanımadığım halde beni üzecek bir hadise olacaktır.

ciddi ise eğer, yapmasın.
(bkz: interneti kesilince intihar ettiğini sanan yazar)

işte günümüz gençliğinin problemi internetsiz yaşamıyolar. git öde ttnet borcunu hayata geri dön yiğidim! sen bize lazımsın.
(bkz: entry yazarken nefes almayarak intihar eden yazar)
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
(bkz: açaydım kollarımı gitme diyeydim)
soluksuz entry girerken fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştır. bundan sonra uuuupuzun cümleler kurmayacakmış.
her şerde bir hayır vardır.
onunla bir hafta önce konuşmaya başlamıştım. konuştuğum insan eğer o neşeli ve bana dediği gibi ulaşmak istediği hedefin henüz daha yeni yarısına gelmek üzereyim dostum diyen bluevelve ise kesinlikle bunu yapmamıştır. en azından bir hedefi vardı ve yarısına gelmek üzereydi, onu tamamlamadan gitmemeliydi, gidemez.
boğaz köprüsüne çıkıp kendini yakmaya çalışan yazarımızın hikayesidir.

birader köprüden atlanılır lan !
uludağ sözlük'teki kutsal görevini tamamlamış olan bluevelve adlı kardeşimizin kendisini öldürmesi durumudur. başlığı kendisinin açmasını yorumlamak istemiyorum. umarız ki gerçek değildir. gerçek değilse de çok gereksiz bir başlık olmuş. iki ucu boklu değnek bu oluyor sanırım.
Gitmek istediğiniz yer ile olan iletişimimiz şu anda kar nedeni ile kapalıdır. Lütfen başka bir zaman yeniden deneyiniz.
öbür tarafta moderatör zebanilerin özel mesajlarıyla karşılanacaktır.
--spoiler--
selam bluevelve,

cehennemlik oldun. aramıza hoşgeldin. takıldığın herhangi bir konu olursa bu sayfadaki "bir derdim var" butonu ile yardım isteyebilirsin. şaka lan ne yardımı ahaha.
--spoiler--
kendisine kücük ibo dan "helvanı yeriz inşallah senin cehennem olur insallah yerin" adlı parcayı armağan ediyoruz.
(bkz: vukuat var)
(bkz: cehennemde görüşürüz)
(bkz: bluevelve in gebermesi)
Gene ekşi sözlükden çalıntı bir harakettir.
(bkz: ekşi sözlük yazarının intihar girişimi)
-nasıl bilirdiniz.
-trollere cenaze namazımı kıldırılır lan.
-ateistti bide
-suç imamda
(bkz: bluevelve in açabileceği en güzel başlık)
(bkz: engels e selam söyle dostum)
(bkz: bir ihtimal daha var)
Sırf niki sol frameDe görÜlsün, üçbeş kişi bişeyler yazsın diye, bir trollün gerÇekleştirebilecegi eylem.
(bkz: hadi hayırlı haberlerinin bekliyoruz)
şakada olsa gerçekten kötü bir haberdir. çünkü bir yaratıcıya inansada inanmasada hiç bir canlı ölümü haketmiyor. kaldı ki bu ölümü kendi elleriyle gerçekleştirirse.
yok lan öyle birşey. offline görünüp bizi izliyor, gülüyordur hergele..

yoktur dimi lan ? de serdar ?