(bkz: allah rahmet eylesin)
oyle bi hosca kalin entrysiyle olmaz o is, paragraflarca noktalama isareti konulmadan yazilan entry gerektirir.
(bkz: hadi inşallah)
şahit yazarlar neme lazım, ben yorum yapmayayım.
birisi fark etsin, dikkat çekmezse sıkıntıdan ölür bu tespiti yaptıran durumdur.
sözlüğü şakirtlere bırakmaz o. boşa sevinmeyin canlar...
ölmediyse kalasla kafasına vurun hemen.
sözlüğün bir kaliteli yazarını kaybetmesi, akabinde ise dincilerin sözlüğe takke takmasına sebep olabilecek hadisedir.
aman diyeyim azizim...
(bkz: saçmalama in aşağıya)
tamamıyla büyük bir hadisedir. yapma bluevelve inanç memat meselesi bu, gel önce el sıkışalım bi kelime i şehadet getir de öyle diyeceğim ama hayır, şimdi sen bu şakalara gücenirsin bir de alimallah. yok abi ya yapma ne güzel yazıyorsun işte. senin gibi farklı açılardan bakabilen insanlar gitmesin abi bu yüzden. valla bu başlığı tıklarken az daha ölüyordum.
(bkz: bluevelve ve torunları zirvesi)
anladın sen onu!
bu intihar muhabbeti sözlüklerde moda oldu bu aralar.

şakası bile kötü arkadaşım.
(bkz: yok öyle bir şey)
inançsızlığın sonu beklenen durumdur.cesaretini takdir ediyoruz. *
(bkz: açeydim kollarımı)
birisinin canına kıymasından memnuniyet duymak gibi bir canavarlığa soyunmayı isteyecek kimse olmayacağı için tüm sözlük ahalisinin engellemek isteyeceği olay.

daha keşfedecek çok şey var, hayal bile edilemeyecek şeyler. bunları bırakıp gitmemek lazım.
etmez etmemeli diye düşünüyorum. çünkü zeki bir yazar. tepki ölçmek için olsa bile kökünde intiharı ciddi ciddi düşünen bir psikoloji yattığını biliyorum. telaffuz ediyorsa düşüncesi mevcuttur. ama en güzel intihar biçiminin yaşamak olduğunu düşünüyorum. keyifli içiyor, sevişiyor, ağlıyor ve ölüyorsun.
hacı repeat after me:

eşhedü en la ilahe illallah...
devamını biliyorsun.

doğru olması muhtemeldir ve ciğerimiz yanmaktadır. son bir umut olarak!!
hacılıkta şeytan yerine seni taşlayacaktık. olmadı bu şimdi.
niye bu intahar diye sorulasıdır, sen değilmiydin istediğin ile sevişen erkek kadın hayvan ayirt etmeyen, bu dünyadan sorna başka birşeyin olmadığını söyleyen.

tanım: bluevelve deki inanılmaz mantık hatası.
lan insan; içinde sıfır noktalama olan, uzun bir intihar mektubunu koyardı da sözlüğe, biz de uzun uzun bi bok anlamadan bakardık. yakıştı mı sana hiç.
gidersen (ki bu şekilde gitmeni istemem), gittiğin yerde bizim haklı olduğumuzu gördüğünde kafanı taşlara vurma.
3000 yıl sonra uludağ sözlükte yapılacak kazıda secde eder vaziyette bulunursa şaşılmamalıdır.
bize ne allasen?...her intihar düşünen entry girse, burası intihar entrysi dolar. neden başka konular dururken onunla uğraşalım?...bluevelve çok ilgi bekleyen bir çocuktur, trollerin hepsi gibi, öyle birisinin intihar düşünmediğini adım gibi bilirim ben.

gene yarın "allah yoktur müslümanlar da g.ttür" gibi bi entrysini görürüz. troll intihar etmez, o, onun yaşam prensibine uymaz. o yüzden fazla üzülmeye gerek yok. haaa gerçekten intihar falan ederse islami görevimiz yapıp burada "onu hiç de öyle iyi bilmezdik" diyelim , de bi yanlışlık olmasın. bluevelve nin intaiharı bu dünya ya "vincent" in intihar etmesi gibi bir etki yapmayacaktır.("vincent" - van gogh- kendini vurdu, iki gün daha yaşadı, yaptığı hasar onu öldürmeye yetti, yani iki gün "can çekişti"....) bluevelve böyle birşey yapmaz. yaparsa onu çok çabuk unutacağımızdan hiç kuşkusu olmasın. biz trolleri çabuk unutyoruz, bunun tıbbi sebeplerini de araştırmayı ihmal etmiyoruz, doktorlara görünüyoruz falan...bize trolleri unutturmayacak ilaçları bize yazıyorlar, falan...

ama dediğim gibi, bize ne?... herkesin kafasında bir beyin var. herkes düşünebilecek bi kapasite de. öyle bi isteği varsa, yapsın. ama trafiğin içine s.çıp herhangi bir hamile kadının onun yüzünden baygınlık geçirmesine, ya da herhangi bi kamyon şöförünün yük randevusuna yetişemediği için kalp krizi geçirmesine sebep olmadan...yoksa feci küfür yer bizden, dua yerine..
hani sen simdi gidiyorsunya.. s.ktir git. *
sağlık olsun. *