bugün

hayvani bir çekiciliğe çok tatlı bir gülüşe farklı bir karizma ve güzelliğe sahip kadın sinema sanatçısı, dizi oyuncusudur.
fakat oyunculuk meziyetlerini geliştirmelidir.
gossip girl ' ün serena vander woodsen'ı dır..ses tonuna hayranım...çok sakin konuşur ..
güzel değildir fakat çok çekicidir ayrıca çok güzel giyinir kendisi.
1.78 boyu, sapsarı saçları , mavi gözleriyle tüm herkesi kendine hayran bırakan babası da kendisi gibi oyuncu olan yıldızdır.
gayet de iticidir. o beğenmediğiniz sinem kobal bile daha güzeldir. sürekli nezleymiş gibi gezinen yaratık suratta sürekli ablak bir ifade var.
gossip girl bittikten sonra zengin bir işadamına vermeye başlayacaktır diye tahmin ediyorum. sinema ve dizi kariyeri biter. (bkz: mischa burton)
muthis bir guzelligi olan ve beni cok etkileyen kisidir.
güzel değil çekicidir * * . green lantern de oynayacak imiş , meraklıyız.
güzel bir kızdır türkiyedeki temsilcisi merve boluğur'dur.
green lantern filmi için boyattığı saçları dolayısıyla şimdiki halinden birkaç yaş büyük gösteren bu çizgisini bozmazsa ilerde çok başarılı bir oyuncu olabilecek olan oyuncu.
gossip girl'un su * 'su. ya da su gossip girl'un serena'si demek daha dogru olur herhalde.

cok cirkin bi oyuncu.
"ne ezikmişim ulan ?" diye sordurandır. millet bunu beğenmiyor kimbilir kimlerle takılıyorlar ?

(bkz: lan bi yürüyün gidin)
yaşından büyük duran, güzel oyuncu.
güzel olarak kabul edilmesi için makyajsız halini görmemeniz gereken oyuncu. bildiğin çirkindir bu kız azizim. özentiyi bırakmak lazım. sırf oyuncu diye kadınlar güzel olamıyor ne yazık ki. diora baird güzeldir ama bu çirkin işte çirkin.

edit: malzeme sağlam o ayrı.
fiziki görünümü * * ile türk erkeğinin aradığı ideal kız modelinin vücut bulmuş hali .

en azından benim idealim .
fiziği güzel yüzü ortalama hatun kişi. o dizide bir güzel var o da mesteer.

not:eksileyen arkadaşa. bu kızın emmy ödül törenleri öncesi kırmızı halı röportajlarındaki halini televizyonda gördüm. gossip girl'deki gibi özel efektler ve bilgisayar hilleleri olmadığı için kemiklerinin sayıldığını ve yüzünün ortalamanın bile altında olduğunu görmüştüm. bu kız güzel değilki. seksi gelebilir erkek gözüne -özellikle uzun boyu ve uzun bacakları nedeniyle- ama güzel değil.
çıplak fotoğrafları internete düşen bir başka oyuncu.
taş gibi memeleri vardır. işte o fotoğraflar: http://unratedperez.com/2...cked-by-naked-photos-leak
şu sıralar leonardo di caprioyla cannes film festivali sonrası fransada fink atan gossip girl meşhurudur. kesinlikle yaşından çok büyük gösteren biridir. kızın fiziği hele saçları muazzamdır ama bu kadar mükemmelik elbet bir kusurla tamamlanmalıydı ve Tanrı bu kızımıza ağzını açıp konuştuğunda ağzında bi kilo tükürük varmış gibi itici ötesi bir konuşma bahşetti.
çıplak fotoğraflarını gördükten sonra yine aşık oldum kendisine bir insan bu kadar doğal güzel olur mu yahu.
çıplak fotoğraflarından sonra twitter'da tt olmayı başarmıştır.

penn badgley az değilsin sen de. *
o değil de playboy'a soyunmayı reddetti beleşe fotoğrafları düştü iyi mi?
silikon var o memelerde.
kendisi sağlamdır.
eski fotoğraflara bakınca silikon yaptırdığı düşünülen güzel. beğendim ama iyi olmuş.*
dünya güzeli.
(bkz: türk kızları rahatsız) * *