bugün

beş ayda %250 prim yaptıktan sonra bugün itibariyle istanbul menkul kıymetler borsasında 8. defa taban yaparak finansal manipülasyonun tarihini yazmıştır. o fiyatlardan maliyetlenen kimseler lütfen borsa yatırımı yapmasın bir daha. geçmişler olsun.
endekse dayanıksız bir hisse. b tipi hisseler gibi güçsüz, endeks düşerse bu hisse çöker.
Agresif hisse senedi.
eğer hisse alım satımını kumar olarak değil yatırım olarak görüyorsanız bulaşmamanız gereken spor kulübü hisse senetlerinden sadece birisi.
bu grafik alıntıdır.
yukarı kırdığında al. aşağı kırdığında sat falan diyorlar.
yatırım tavsiyesi değildir.
not:galatasaraylıyım.
görsel
bugün 10000 lot aldım 4,27 den hadi hayırlısı. bugün yenerse yarın yüzde 7-8 bekliyorum.
brugge maçından sonra değeri 2,61 den, 2,45 e düşen dandik hissse senedi. fener maçından sonra 2,20 lere düşmesi beklenmektedir.
Az önce KAP'a düşen haberde bedelli sermaye artırımı yapılacağı açıklanan hisse.

BEŞiKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYi VE TiCARET A.Ş. / BJKAS, 2013 [BJKAS] 29.01.2013 19:12:06

Sermaye Artırımına ilişkin Yönetim Kurulu Kararı

Adres : Süleyman Seba Cad. No:92 BJK Plaza B Blok K:3 Beşiktaş
Özet Bilgi : Bedelli Sermaye Artırımı Kararı Alınmıştır.

Yönetim Kurulu Karar Tarihi : 29.01.2013
Mevcut Sermaye (TL): 40.000.000,000
Ulaşılacak Sermaye (TL) : 240.000.000,000
Satılamayan Payların Taahhüdüne ilişkin Açıklama : Yoktur.
değeri an itibari ile 4,7 civarındadır. Yeni sezonda artması beklenmektedir. Haydi hayırlısı.
Borsadaki en duygusal kağıtlardan bir tanesi. Son bir yıldır o kadar şike davalarıyla uğraşan fener hisseleri bile toparlanmışken ne olacak bu bjkas'ın hali, bilinmemektedir. Geçtiğimiz yaz 14sularındayken şu sıralar lotu 4,95ten alış görmektedir.
tam adı "beşiktaş futbol yatırımları sanayi ve ticaret a ş" olan, isin kodu trabjkas91x6 olan hisse senedinin i.m.k.b. kodu.
son dört iş gününde çok sağlam bir yükseliş yaşayan hissedir. 17 ağustos 2010'da 5,50 ile kapanış yapan hisse, bugün ilk seansı 8,50'den kapamıştır.
imkb tarihinin en fazla spekülasyona maruz kalmış ikinci hissesidir.
1. si bosch fren'dir.