bugün

(bkz: neverland)
olduğunu pek tahmin etmediğim şehirlerdir. ama bu beşiktaşkımızın türkiye'nin en büyüğü olduğu gerçeğini değiştirmez asla.

(bkz: kime göre neye göre)

(bkz: bana göre ulan bana göre)
mantıksal bir çıkarım yapmak gerekirse devlet kurumlarının oldugu ve ciddi işçi potansiyeli olan memleketlerdir. çünkü beşiktaşlılık bir asi ruh taşımak gerektirir.

türkiye taş kömürü kurumu ve ereğli demir çelik gibi büyük işçi potansiyeli olan kurumlardan dolayı zonguldak, türkiye'de beşiktaşlıların çoğunlukta oldugu memlekettir.
(bkz: adana)
Izmirde toplanma fırsatları olmuyor artık 200 kişi ceylan gibi sekebiliyor aynı anda.
(bkz: her yer bizim)
(bkz: san fransisco)*
(bkz: daşşak yaylası)
(bkz: karolayna)
(bkz: ege bölgesi)
bariz bir şekilde başkent.
(bkz: ankara)
(bkz: no man s land)
beşiktaş
beşiktaş taraftarı
çoğunluk ???
ezici çoğunluk ?????

(bkz: allah allah deyip geçer genç osman)
(bkz: bornova)
(bkz: beşiktaş her yerdedir)
ilk kavşaktan dön abi 200 metre sonra bi yol ayrımı var ordan sağa sonra sola sonra tekrar sola sonra sağa gir orda bakkal himmet amca var sor o sana tarif eder.
(bkz: boş küme)
(bkz: saydın mı lan)
şehirler diye yazılan başlığa, ilçe ismi verebilecek kapasiteye sahip taraftar grubuymuş, bunu gördüm.

ayrıca, öyle bir şehir tanımlanamadı.
herhangi bir şehirde beşiktaş'ın ezici değil ezici olmayan bir çoğunluğa da sahip olduğunu sanmıyorum. fb ve gs arasında paylaşılmıştır şehirlerimiz muhtemelen. trabzon'da da ts'nin ağırlığı vardır.