bugün

ilk primatlardan. Sincap benzeri yaratıklar.

Edit:ilk hücreden itibaren merak edenler curiosty: insanın evrimi belgeslini izlesin. Youtubta var daha önce dr paylaşmıştım. Cahilliğinize bir su serpin gidil izleyip.

Edit2: ohooo aşağılarda cahillik oluk oluk akmış resmen. Şu belgesili izleyin bari okumuyosunuz etmiyosunuz.
görsel
beylikdüzü'nden metrobüsle geldi. Ayakta gelmiş o yüzden iki ayak üzerinde durmayı öğrenmiş. *
ilk canlılık nasıl başladı sorusunu akıllara getiren başlık, bilimde bu sorunun bir cevabı yoktur.
Balıktan diye biliyorum.

Eminde değilim ama. *
Cahillik ne güzel şey lan her şeyi biliyorsun. Dalyarağın teki sırf kendi bilmiyor diye bilime bok atıyor, bilim bile bulamadı bilmemne. Ulan elinizin altında bilgisayar var açın Google'a "endosimbiyoz nedir" diye aratın, mitokondriniz bile evrimin kanıtı ulan. Siktirin gidin cosmos falan izleyin belki maymundan değil ama sığırdan gelirsiniz.
Evrimin maymundan gelmek olduğunu düşünen yazar beyanı.
Evrim maymundan geldiğimizi söylemez,evrim tüm canlıların aynı ortak atadan geldiğini söyler. Tüm canlılarda ortak gen bölgelerinin bulunması bu hipotezi destekler niteliktedir.
Maymundan gelmedik günümüz maymunları ile atamız aynıydı,bilimsel olarak açıklamak gerekirse günümüz maymunları kuzenimiz sayılmaktadır.
insana, ne evrim bilir ne bilimden haberi olup bir şeyler okur ne de farklı kaynaklardan araştırmak ister dedirten yazarımsı beyanı.

arkadaş, bu işin iyice suyu çıktı. evrim yasasına inanan insanlar inançların kaidelerine hakaret etmiyor. evrim teorisine inanan her insan ateist de olmuyor.

bir ortak ata kavramı var sayın zekası geri kaçmış insan topluluklarına haiz arkadaşlar. ortak ata...

bu tip teorilere sallamanız için, biraz onlardan da bir şeyler bilmeniz gerekiyor. ha babam salla, oturduğun yerden, ergen usulü sallamakla bu işler olsaydı, ohoo ...

insan kavramının başladığı yer, ortak atadan koptuğumuz kısım olabilir ya da sapiens e geçtiğimiz vakit. illa ilk insan hz adem sayılıyor, siz ona (töbe haşaa) maymun mu diyorsunuz lan diyerek bu teoriyi yanlışlayamazsınız. bu kadar sığ olmayın develer.
Afrika ormanlarından. Evet.
Hadi cevapla bakalım.
ben daha çok

bu dinciler neden öğrencilere tecavüz ediyor

sorunsalına cevap arıyorum.
Başlığı görür görmez teist oldum.