bugün

lig tv'yi hacılamak nedir amına koyim ya, şaka mısınız? *

iyice kafayı yedi millet anasını satayım.
Ben hackeledim lan!
yolunu siktiklerim.
yolunuzu yoldaşınızı silkiyim hain picler.
Örgüte yardım için yakında facebook patlatma ve instagram takipçi satma işinede girecekleri söylenmektedir. Bilemiyorum yani.
Dünya devrim tarihini değiştirecek bir hareket. Fransız devrimi bile bu kadar ses getirmemişti.
Cümle kurma konusunda büyük sorunlar yaşıyan, götzürlük yavşaklarının yarrak kürek hareketler yapmasıdır. Ayyıldız felan bunların ana sayfasını hackler sonra siktir olur giderler bu piyasadan.
böyle yetenekli hackerlera elinize sağlık demek yerine çamur atma yolunu seçen faşist kekolara diyeceğim tek şey ''de get lan!!''
yoğamına.
twitter hesabı hackleyerek yetenekli hacker olunuyor evet! Gerizekalı embesiller.
Olayın nasıl olduğunu söyleyim size
Bu piçlerin takipçi alan siteleri var. Şirketin sayfa yöneticilerine bir şekilde reklam tweetleri atarak ilgi çekilir. Veya başka bir ilgi çekici link atarak. Akabinde işlem gerçekleşir.
Bu kadar basit. Bu pkk lı hacker diye gezen lamerler şuan 5. sınıftaki çocuğun bildiği r55 shell gibi tarihte kalmış attacklarla veya kendi açtıkları siteleri, hesapları hackleyerek hacker olduğunu iddia ediyorlar.
hack değil bu. şifre öğrenmektir bu sadece.
Evet yollu olduklarını bir kere daha gösterdiler.
lig tv'nin sosyal medya organlarını yöneten kerizin güvenlik önlemlerini almadığını ve cehaletini göstermiştir başka bir şey değil. kurumda bir sorun olsa maçın ortasında apolu resim çıkardı... (bkz: eşek versek hesabı geri verirmisiniz)