bugün

Abi o kadar atıp tuttunuz ama gayette turkiyedeki dizi sektörünü ele alırsak cok iyi dizi.yeri gelince güldürüyor yeri gelince nefret ettirip yeri gelince huzunlendiriyor. Bir uyarlama olunca neden bu kadar yermek zorunda hissediyorsunuz kendinizi.guzelse guzeldir abi .herkes kendi ulkesine gelenek ve goreneklerine gore uyarliyor. Hop aynisi al koy tv ye diger diziden ne farkı kalir ki.
Severek izliyorum ve hayat sarkisindan sonra duzenli takip ettigim tek turk dizisi.boyle bozmadan devam eder umarim.
Şaka falan mı bu?
görsel
bence adamların taktiği müthiş; alın size shameless yapıyoruz diyerek resmen kerizlediler sizi. reytingler tavandır mutlaka şu an. he olmasa bile meraktan birkaç haftaya tutar bu iş. shamelessçı tayfa ' acaba ne zaman shameless'a benzeyecek ' güdüsüyle takip edecektir bu diziyi.

ay tam anlatamadım derdimi ama öyle yani, eleştirenler 1. yapıyor adamları yine oldukça saçma ahaha.
Diziyi iyice barış'la filiz'in cilveleşmesine bağlayıp klâsik Türkiş dizi yapmasalar güzel aslında.
görsel
yapılan eleştirileri "uyarlama diye birebir aynısını yapmak zorunda değiller" diye eleştiren arkadaşlar olmuş. madem yakın bir uyarlamasını yapmayacaklar neden telif ödeyip satın aldılar?

mesela kevin karakteri uyarlanmamış adeta evrim geçirmiş.

görsel

bir de oscarlık oyuncumuz(!) hazal kaya "özgün senaryo vardı da biz mi çekmedik" demiş. haklı tabi bunlar hep özgün senaryo eksikliğinden , yoksa oyunculuk filan on numara.
Çakma frank kahveye sa beyler diye girince beni bir gülme aldı.
fragmanını izledim. allah kahretsin diyorum.

keşke yapımcı şirket falan batsa da kurtulsak şu rezillikten.

[edit: fiona başkan tiwitırdan laf vurmuş,tam yunana iteliyormuşuz ki hazal sığırı gelmiş. evine ateşler salsın]
Sizin neyinize ya Shameless uyarlamak.
shamelesse benzeyen iki yanını buldum biri çamaşır makinesi diğeri dizi oluşu.
uyarlama olduğunu sosyal medya gençleri dışında kimse bilmiyor.
berbat ötesi bir dizi izlemeyi midem kaldırmadı nasıl beğenebiliyorsunuz anlamadım.
shameless türkiye uyarlamasıdır.
paramız yok babamız sarhoş dedi amk ahahhaha
şimdilik fena değil ama bizimkilerin yaptığı bir dizi sonuçta. güvenemiyorum da.
Şu an Sheila-Frank tanışmasını uyarliyorlar, bakalım Sheila'nin dildolarini nasıl uyarlayacaklar *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar