bugün

Suriyeli mülteciler dayanışma derneği başkanının insanın içini cızz ettiren açıklaması. Açıklamayı yaparken de kedi yavrısı gibi bakmıştır kesin sevgili hem Müslüman hem mağdur kardeşim.

Şimdi ırkçı pislik faşist götlekler dalga falan geçer. Hoysa onnar da insan. Bu deniz tüm insanlığın. Onnar da herkeş gibi girebilmeli.

Yav o değil de tam üzüleyim diyorum bir küfür geliyor.

Siktir lan amına kodumun kekosu! Ülkeni delik deşik ediyorlar, sen diyorsun ki "bana ne ben de denize gircem" sizin ben ta amınıza koyayım it oğlu itler.

görsel
iç sızlatan yakarış.
madem deniz istiyorlar hepsini teknelere doldurup yunanistan karasularına bırakmak şart. yunan sahil güvenlik icaplarına bakar.
herkes gibi anlayışları görseldeki gibiyse çok yanlış anlamışlar olayı.

Ayrıca Serdar napsın amk, siz giremezseniz de görüyorsunuz en azından. Etimesgut’da o da yok.
yarın öbür gün ''bizde herkes gibi sevişmek istiyoruz'''a kadar yolu olan masum istek.
(bkz: köy yanar kahpe taranır)
Ya o degilde, "suriyeli multeciler dayanisma dernegi" gercek mi? Var mı böyle birşey.
Eger varsa bu da olduysa yakinda bu adamlar basimiza bakan basbakan hatta cumhurreis bile olur bu amk suriyelileri.
Siz bu itleri böyle tepemize cikardikca yakinda domaltip sikeceklerde turkleri az kaldi amk.
Dernek ney lan? Siginmacinin dernegi mi olur amk!!
(bkz: dövlet bizi denize sokmiyir)

yıllardır yazıyoruz kimse anlamıyor. daha bunlar masum istekler. organize olup silahlandıkları zaman pkk yı mumla aratacaklar. toprak isteyecekler devlet kurmak isteyecekler. şaka gibi geliyordu hep size ama ufak ufak istekler başladı çoktan.
Herkes gibi denize girsinler de herkes bu görseldeki gibi denize girmiyor. O ne lan öyle s400 roket rampasından fırlatılmış gibi.