bugün

adı da üzerinde olduğu gibi sitesindeki tek ürünü bitene kadar satan sitedir.
sitenin açıklaması oldukça basit ve anlaşılır. ürünler sınırlı sayıda ve bitene kadar satılıyor. ürününe göre bazen kargo bedeli olmuyor, olduğu zamanda en fazla 3,50 ytl.

bu durum zaten site açılıp az biraz incelendiğinde belli oluyor. asıl insanı acabalara sürükleyen tüketiciye yaklaşımları.

henüz bir yüzde çıkarabilecek kadar alışveriş yapmamış olsam da diyebilirim ki internetten satış sitelerinde tüketiciye verilen değer açısından oldukça başarılı bir site. kargonun yola çıkışından size varışına kadar an be an bilgilendiriliyorsunuz * en ufak bir sorununuza bile yaklaşık 20 dakika içerisinde çözüme yönelik bilgiler veriliyor.

aldığınız ürünün pilleri dahi pakete içeriğinde değilse ve bu durumun açıkça belirtilmemiş olması halinde aksilik anşalışdığı anda size bildirim yapılıyor ve tek talimatla siparişinizi iptal edip paranızı iade alabiliyorsunuz. tüm türkiyeye kargo süresi en fazla 3 gün gözükse de istanbul için bu en fazla 2 gün şeklinde vuku buluyor.

not:
yukarıdaki yazı
reklam kokan hareketler bunlar gibi oldu ama bir çok alışveriş sitesinden ağzı yanan birisi tarafından belirtilmesi gereken özellikler verildi.
hergün yoklanması gereken site. piyasanın altında ürün satışı yapıyorlar, adı üzerinde ama bitene kadar.
7 Kasım 2009 tarihinde kendilerinden 20 liraya aldığım şişme yatak elime ulaştığımda çok üzülmüştüm.Çünkü yanında hediye olarak gönderdikleri pompa çok adi ve işe yaramazdı.Bugün kapım çalındı ve ups firması ile bir kargo geldi.içini açıp baktığımda gayet kullanışlı ve yatağa uygun bir ayak pompası gördüm.Gerçekten güzel hizmet veriyorlar.
aynı ürünü iki kez üst üste bozuk olarak gönderen, ürün yorumlarında olumluları yayınlayıp olumsuzlara onay vermeyen günde tek ürün sitesi. sitenin tek ürün satma düşüncesi güzel ama sadece bununla olmuyor.
kargolarında ups yerine artık aras kargo kullanan site.

edit: yalan mı lan it!
e-ticaretlerin en iyilerindedir.
Uygun fiyatları olan ilginç ürünlerin satıldığı alışveriş sitesi.
onlarca sıra dışı ürünü nasıl temin ediyorlar merak ediyorum ama harika bir site.
param olsa her girişimde en az 10 15 farklı ürün alırım o denli güzel
ürünleri kalite-fiyat bakımından vasat üstü site. ancak olumsuz yorumları neden siliyorlar orasını anlamadım.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.